برنامه یاد بعضی نفرات
 

با یاد خداوند متعال
 
لوگوی سایت موسیقی ما
 
پایگاه خبری - تحلیلی رسمی "موسیقی ما" (به شماره مجوز 90/15680 (سال 1390) و 94/1506 (مجوز دائمی پایگاه خبری) از معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران) (شماره مجوز: 74594) از پنجشنبه 25 مهر 1387 همزمان با نهمین جشن خانه موسیقی، به طور رسمی آغاز به كار كرد. «موسیقی ما» اولین سایت رسمی حوزه موسیقی در ایران است. این پایگاه خبری به رویدادها و اخبار موسیقی ایران اختصاص دارد و شامل بخش های جذاب و متنوعی از قبیل اخبار روز، گزارش، گفتگو، نقد آلبوم های موسیقی تازه به بازار آمده، موسیقی فیلم، بانك كامل اطلاعاتی آلبوم های داخلی، جدول فروش آلبوم های داخلی و بخش های خبری– تحلیلی جذاب و متنوع دیگر است. سایت خبری– تحلیلی موسیقی ما علاوه بر قسمت های ذكر شده، هر هفته یكی از رویدادها و یا كنسرت های اجرا شده را انتخاب می كند و به پوشش جداگانه گزارشی، تحلیلی و تصویری آن می پردازد.همچنین هر هفته به بررسی یكی از قطعه های ماندگار و خاطره برانگیزِ موسیقی فیلم های سینمایی نیز می پردازد و ضمن پرداختن به جزئیات و حواشی جذاب آن، همزمان كاربران می توانند آن قطعه مورد نظر را بشنوند. كافه موزیك از بخش های دیگر سایت موسیقی ماست كه نظرات و دیدگاه های متنوع نویسندگان و منتقدان را درباره رویدادهای موسیقی داخلی و جهان در بر دارد و كاربران می توانند با قرار دادن یادداشت هایشان ، در بحث ها شركت كنند.
 
  

صاحب امتیاز و مدیر مسئول موسیقی ما: مهدی عزیزی
سردبیر: سید حمید‌رضا منبتی
مشاور سردبیر: آرش نصیری


تلفن: 22002832
نشانی: خیابان شریعتی، نرسیده به پل صدر، کوچه بهادر، پلاک 4، طبقه سوم، واحد 5

       
ایمیل: info@musicema.com


 
  
 
  • چند نکته مهم درباره سایت «موسیقی ما»
- درج خبر، گزارش و مصاحبه در حوزه موسیقی ایران وظیفه و رسالت ما به عنوان یک رسانه است و ناگفته پیداست که انتشار تمامی مطالبی که مورد تأیید هیئت تحریریه و سردبیر «موسیقی ما» قرار گرفته‌اند، کوچک‌ترین هزینه‌ای در پی نخواهد داشت.
 
- تمامی خبرنگاران و عکاسان سایت «موسیقی ما» دارای کارت‌های ویژه خبرنگاری این مجموعه هستند. درخواست ارائه کارت از کسانی که مدعی عضویت در این سایت هستند، روشی مفید برای شناسایی این دوستان است.

- کلیه اعضای تیم مدیریت، تحریریه و فنی سایت در صفحه «درباره ما» معرفی شده‌اند.

- یادداشت‌ها، نقدها و مطالب منتشر شده در سایت «موسیقی ما»، لزوماً بیانگر موضع رسمی سایت در آن خصوص نبوده و صرفاً نظر شخصی نویسنده تلقی می‌شوند که این مجموعه بنا بر سیاست حرفه‌ای خود به آن موضوعات پرداخته است.

- سایت موسیقی ما مسئولیتی بابت نوشته‌های خبرنگارانی که با سایت موسیقی ما همکاری دارند، در صفحات شخصی‌ خودشان در شبکه های ارتباطی و اجتماعی ندارد.

- «موسیقی ما» در حک، ویرایش و انتشار یادداشت‌ها و نقدهای نویسندگان و منتقدان محترم آزاد است.

- تنها شرط لازم برای انتشار تک‌قطعه (سینگل)های موسیقی در تماشاخانه «موسیقی ما» داشتن مجوز رسمی از
دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و انتشار این قطعات در این سایت هیچ هزینه دیگری به همراه نخواهد داشت.

در صورت بروز هرگونه مشکل در خصوص موارد فوق می‌توانید با شماره تلفن‌
22002832 تماس حاصل فرمایید.


   
 
 دانلود درباره ما | موسیقی ما