برنامه یاد بعضی نفرات
 
در مسابقه استعدادهای موسیقی آمریکا
سه نوجوان ایرانی موفق به کسب مقام شدند
موسیقی ما- رهام عبدالحسینی، برسام اکبری و سلینا شکرآبی در مسابقه استعدادهای موسیقی آمریکا شرکت کردند و موفق به کسب مقام شدند. 

مسابقات جهانی استعدادهای موسیقی در آمریکا؛ America Music Talent ۲۰۲۳ رویدادی بین‌المللی است که برای همه نوازندگان با هر ملیتی و در رده‌های سنی مختلف برگزار می‌شود. این مسابقه امسال با موفقیت سه تن از نوجوانانِ ایرانی همراه بود.
 
رهام عبدالحسینی، برسام اکبری و سلینا شکرآبی؛ نوازندگانی هستند که در بخش ساز پیانو و از ایران در مسابقه استعدادهای موسیقی آمریکا شرکت کردند و هر سه نوازنده موفق به کسب مقام شدند.
 
رهام عبدالحسینی در رده سنی ۱۲ سال، برسام اکبری در رده سنی ۱۰ سال و سلینا شکرآبی در رده سنی ۹ سال موفق به کسب مقام سوم شدند.
 
اتحادیه موسیقیدانان جوان آمریکا، سازمانی غیرانتفاعی است که توسط گروهی از نوازندگان، پیانیست‌ها و خوانندگان تاسیس شده است. این اتحادیه مسابقه بین المللی موسیقی را برای همه هنرمندان از همه کشورها برگزار می‌کند.
تاریخ انتشار : چهارشنبه 24 اسفند 1401 - 12:01

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود سه نوجوان ایرانی موفق به کسب مقام شدند | موسیقی ما