برنامه یاد بعضی نفرات
 
وزیر فرهنگ به شائبه‌ی ممنوع‌الکاری خوانندگان پاسخ داد
محمد مهدی اسماعیلی: از اساس رد می‌کنیم
موسیقی ما- محمد مهدی اسماعیلی (وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی) امروز (چهارشنبه ۳ خرداد) در حاشیه برگزاری جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره شایعه اخیر ممنوع‌الکار شدن برخی هنرمندان حوزه موسیقی عنوان کرد: «این موضوع را باید شبکه رسانه‌ای ما بررسی کند که چطور امکان دارد تصمیمی که گرفته نشده رسانه‌ای می‌شود! این موضوعات مقررات خاصی در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دارد و بررسی آن بر اساس ترتیبات روشنی صورت می‌گیرد و اگر مشکلی باشد به افراد اعلام می‌شود.»
 
اسماعیلی با انتقاد از فضاسازی رسانه‌ای بیان کرد: «در موضوعات اینچنینی مخفی‌کاری نداریم. دیروز از همه بخش‌ها خواسته شد که به شایعه‌سازی رسانه‌ای پایان دهند و اجازه ندهند که افرادی با انگیزه‌های مختلف، التهاب ایجاد کنند.»
 
وی با اشاره به اینکه حوزه فرهنگ و هنر و رسانه قواعد روشنی دارد و متولی آن وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است؛ اظهار کرد: «در این حوزه مثل هر صنف دیگری ممکن است افرادی تخلف کرده باشند که به آن رسیدگی می‌شود و جمع بندی آن به فرد اعلام می‌شود. این موضوعات جز شایعه‌سازی رسانه‌ای چیزی نیست و خبرسازی‌ها را از اساس رد می‌کنیم. هنرمندان و اهالی فرهنگ این موارد را از طریق اعلام رسمی وزارتخانه و نهادهای متولی پیگیری کنند.»
تاریخ انتشار : چهارشنبه 3 خرداد 1402 - 11:50

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود محمد مهدی اسماعیلی: از اساس رد می‌کنیم | موسیقی ما