برنامه یاد بعضی نفرات
 
رامین صدیقی
گفت و گو با نامزد ها اولین جشن سالانه موسیقی ما؛
رامين صديقي: اين نظرسنجي می تواند موجب پيشرفت و ترقي اهالي موسيقي شود
موسيقي ما- لي لا رضايي: رامين صديقي نشر هرمس را با مديريتي كه دارد، در اين آشفته بازار موسيقي چنان سرپا نگه داشته كه همچنان آثار فاخري را منتشر و روانه بازار موسيقي مي كند. رامين صديقي با وجود فعاليت هاي حرفه اي و جدي خود از سال 87 به بعد ديگر در زمنيه كنسرت فعاليت نكرد و اما كم كم نشر هرمس به سمت و سويي مي رود كه به زودي شاهد برگزاري كنسرتهاي فاخر از آن نيز باشيم. با مديريت نشر هرمس به بهانه كانديدا شدن در بخش بهترين نشر موسيقي در بزرگترين نظرسنجي سايت موسيقي ما گپ زده ايم:
:
  • *از اینکه از سوی کارشناسان بیشترین رای را در بخش بهترين شركت توليد كننده موسيقي به دست آورده اید، چه حسی دارید؟
به هر حال باعث خوشحالي است و بعيد به نظر مي رسد كسي ادعا كند از بابت چنين چيزي خوشحال نيست. كسي ناراحت نمي شود از اين موضوع كه ببيند پس از سالها تلاشي كه كرده بالاخره ديده شده و نزد مخاطبانش ارزش پيدا كرده است. اينكه جمعي از خانواده موسيقي شما را منتخب مي دانند و به عنوان يكي از بهترينها معرفي مي كنند، قطعا جاي خوشحالي دارد.
 
  • * به نظر شما چه فرق هایی میان  نتایج به دست آمده در بخش کارشناسی با بخش رای گیری مردمی وجود دارد؟  (درواقع اهمیت و اعتبار کدام بیشتر است؟)
هيچ فرقي با يكديگر ندارند. ولي من در كل راي مردم را مهم تر مي دانم چرا كه كارشناسان با ديد فني به قضايا نگاه مي كنند و خيلي تخصصي و اصولي راي مي دهند ولي راي مردم بر اساس ارتباطي است كه با كار برقرار كرده اند و نوع برخورد آنها ساده تر و بي شيله پيله تر است. در كل هر دوي اين آرا ارزش خود را دارند و مهم به شمار مي روند.
 
  • *برگزاری همچین نظرسنجی‌ها و جشن‌های چه تاثیراتی در موسیقی ما خواهد داشت؟
چون فعلا در آغاز راه هستيم نمي توان درباره آن اظهار نظر كرد. اگر استمرار داشته باشد مطمئنا اعتبار بيشتري پيدا خواهد كرد. چون هرجشنواره و فستيوالي كه امروزه مي بينيد معتبر است، از ابتدا كه معتبر نبوده مثلا جشنواره گرمي هم از ابتدا چنين اعتباري نداشته است و خيلي جشنواره مهمي نبوده است. اما بر اثر استمرار و متداوم بودنش جايگاه خود را پيدا كرده تا جايي كه اين روزها به عنوان يكي از معتبرترين جشنواره هاي موسيقي از آن ياد مي شود. اين نظرسنجي نيز به همين شكل مي تواند موجب پيشرفت و ترقي اهالي موسيقي و كمك به رشد موسيقي شود، مشروط بر اين كه تداوم داشته باشد.

 
  • *به جز خودتان کدام نامزد دیگر را شایسته برترشدن در این شاخه می‌دانید؟
همه شايستگي اين را داشته اند كه چنين آرايي را از آن خود كنند. چرا كه با وجود شرايط كنوني مملكت كار موسيقي بسيارپيچيده و سخت شده است و زنده ماندن شركتهاي موسيقي كار راحتي نيست. هر يك از اين دوستان كه توانسته اند بخشي از چراغ موسيقي كشور را روشن نگاه دارند، قطعا استحقاق اين را داشته اند كه با انبوهي از آراي مثبت مواجه شوند و بخش بزرگي از نظرات مردم و كارشناسان را به خود اختصاص بدهند.
 
  • *مهمترین برنامه‌های شما برای سال 92؟
در پي انتشار آثار جديد هنرمندان جدي اين عرصه هستيم. ضمن اينكه برگزاري اجراي زنده را در اولويت كارهاي خود قرار داده ايم كه به مرور اخبار آن اعلام خواهد شد.
 
منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ما
تاریخ انتشار : چهارشنبه 25 اردیبهشت 1392 - 10:22

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود رامين صديقي: اين نظرسنجي می تواند موجب پيشرفت و ترقي اهالي موسيقي شود | موسیقی ما