برنامه یاد بعضی نفرات
 
در یک شب «ویژه»، مخاطبان یک کنسرت پاپ غافلگیر شدند؛ (بازنشر)
همخوانی مرتضی پاشایی و محمدرضا گلزار در داغترین شب تابستان
موسیقی ما – یک خواننده پاپ در شبی که دوستدارانش برای دیدن یک اجرای دیگر از او به سالن میلاد نمایشگاه بین المللی آمده بودند، حاضرین در سالن را غافلگیر کرد و این غافلگیری به قدری پرهیجان بود که صدای تشویق‌ها برای دقایق متمادی در سالن قطع نشد تا ادامه کنسرت با تاخیری پنج دقیقه‌ای برگزار شود.

به گزارش «موسیقی ما»، مرتضی پاشایی شامگاه یازده و دوازدهم شهریور ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی روی صحنه رفت و در اواسط برنامه اش و به صورت ناگهانی، پس از اینکه ملودی موسیقی قطعه «روز برفی» نواخته شد، «محمدرضا گلزار» روی صحنه آمد و در بهت حاضران در سالن به همخوانی با پاشایی در این قطعه پرداخت.

حاضرین در سالن که از این غافلگیری شگفت زده شده بودند عمدتا به صورت ایستاده به تشویق و همراهی این دو هنرمند پرداختند و پس از اتمام این همخوانی موج تشویق ها و صدای جیغ و سوت حاضرین به حدی رسید که صدای خواننده و ارکستر کاملا قطع شد و خواننده و گروه فقط با حرکات دست از حاضرین تشکر می کردند.

این روند پنج دقیقه ای طول کشید و همه سالن یکپارچه این دو هنرند را تشویق کردند و ادامه این روند باعث شد ادامه برنامه تا حدودی مختل شود.

در این بین مرتضی پاشایی تشکر ویژه ای از گلزار انجام داد و به شوخی رو به این هنرمند گفت: «رضا دوست خوب من است و حالا به او حسودی ام می شود که انقدر طرفدار دارد و از وقتی روی سن آمده، دیگر کسی من را تحویل نمی گیرد!». وی ادامه داد: «دوستی با رضا از قطعه «جاده یکطرفه» آغاز شد و ادامه داشته و حالا افتخار می کنم که این سوپراستار سینمای ایران روی صحنه اجرای من آمده و از این بابت خوشحالم و از شدت تشویق های شما انرژی و انگیزه فراوانی گرفتم و از شما ممنونم.»

گلزار نیز با تشکر از حاضرین در سالن ازمرتضی پاشایی به عنوان بهترین خواننده پاپ حال حاضر کشور نام برد و ادامه داد:‌ «خوشحالم که امشب در خدمت مردم سرزمین ام بودم. خبرهای داغ جدیدی دارم که به زودی منتشر می شوند و امیدوارم مثل همیشه بتوانم لحظات بکری را در کنار هموطنان ام سپری کنم.»

پس از خروج گلزار از روی سن، صدای تشویق حاضرین در سالن باز هم بالا گرفت و این بار موج تشویق ها «مرتضی پاشایی» و گروهش را مورد خطاب قرار داد تا باعث شوند پاشایی میکروفن را روی سن بگذارد و در برابر حاضرین تعظیم کند و از این تشویق‌های تمام نشدنی، غافلگیر شود.

پاشایی در ادامه قطعات محبوبی چون «جاده یکطرفه»، «ستایش»، «نگران منی» و ... را برای حاضرین در سالن اجرا کرد و برای لحظاتی صحنه را ترک کرد تا گروه و نوازندگانش به اجرای تک نوازی، فضای سالن را عوض کنند. پاشایی در بخش های انتهای برنامه اش نیز مهمانان حاضردر سالن را معرفی کرد و از حاضران خواست به بهترین شکل ممکن آنها را تشویق نمایند.

علی لهراسبی، مهدی احمدوند، شهاب رمضان، زایا سلیمان و ... از جمله چهره هایی بودند که در سالن اجرای برنامه حاضر بودند.

نکته جالب این بخش زمانی بود که پاشایی از مردم خواست برای «علی لهراسبی» دست بزنند و در ادامه رو به همه گفت: «من زندگی کنونی ام را به علی لهراسبی مدیونم. علی کسی بود که من را به زور پیش دکتر برد تا از بیماری ام مطلع شوم و اگر اصرار علی نبود معلوم نبود چه اتفاقی می افتاد.»

این خواننده در ادامه از «مهدی کُرد»، تهیه کننده و مدیربرنامه هایش نیز تشکر کرد و از او به عنوان برادری نام برد که در تمام لحظات سخت در کنارش بوده و لحظه ای او را در شرایط مختلف تنها نگذاشته است.

همچنین پاشایی در یک اقدام شیطنت آمیز این بار در هنگام معرفی اعضای ارکسترش، اسامی آنها را به شکل جالبی و از قصد اشتباه عنوان می کرد و این شوخی باعث می شد اعضای ارکستر هر کدام به جای یکی دیگر از اعضای گروه معرفی شوند!

اجرای برخی قطعات پرطرفدار به خواست مردم حاضر در سالن انتهای این برنامه را تشکیل می داد که این بار با حضور بازیگران و «سیلورمن»‌هایی که اجرای برخی پرفورمنس‌ها را روی صحنه به عهده داشتند، شکل و هیجان قابل توجهی را به خود گرفته بود.

ویدئوی اجرای دو نفره «محمد رضا گلزار» و «مرتضی پاشایی» را هم اینک می توانید با کیفیت بالا و به صورت اختصاصی در «موسیقی ما» ببینید و دانلود کنید:

> دانلود کلیپ با کیفیت بالا [ 402mb ]
> دانلود کلیپ با کیفیت متوسط [ 107mb ]
روز برفی
دانلود
منبع: 
اختصاصی سایت «موسیقی ما»
تاریخ انتشار : شنبه 24 آبان 1393 - 04:21

دیدگاه‌ها

جمعه 14 شهریور 1393 - 23:54

چقدر جالب... پرطرفدارترین سوپراستار پاپ و پرطرفدارترین سوپراستار سینما با مرتضی همخونی کردن!!!

شنبه 15 شهریور 1393 - 14:26
زهرا

کی گفته که پاشایی پرطرفدار ترین سوپراستار پاپ و گلزار پرطرفدار ترین سوپراستار سینماست؟؟
هر دو تاشون از رده خارجن با اون صدای دلخراششون....!!!........
اه....................................

5.201.231.238
شنبه 15 شهریور 1393 - 16:13
people

نه پاشایی بهترینه نه گلزار ! ولی سوال من اینه اون کسی که اون وسط چتر بالا سر اینا میگیره دقیقا حالش خوبه ؟؟؟ یاد نمایشنامه های شکسپیر افتادم به نظرم نواوری خوبه ولی یه معنی ای داشته باشه خواهشا چیزی که من از مرتضی پاشایی دوست دارم همین اجرای زنده اشه انقد که خودش با خوندن خودش حال میکنه !!! یعنی lorde جلوی ایشون کم میاره

2.179.121.245
شنبه 15 شهریور 1393 - 16:15
nadia

Zahra khanoom lotfan moadab bash o be aghaye pashaie tohin nakon, aghaye pashaie sedashoon bade o gooshkharash????????????????jok tarif nakon azizam, pishnahad mikonam hatman gooshatoono be ye doktore khoob neshoon bedin

2.191.85.177
شنبه 15 شهریور 1393 - 16:19
nadia

rasti azizam seda gooshkharash mishe na delkharash...

2.191.85.177
یکشنبه 16 شهریور 1393 - 00:08
میلاد شادمهر/محسن/سامان

منظورم محسن یگانه بود عزیزان.

216.185.45.168
یکشنبه 16 شهریور 1393 - 04:41
سایت گلزاریا برای محمدرضا گلزا

بله کههههههههههههههههههههههههههه صد البته
کووووووور شود هر کی نمیتونه ببینه ..
الان حسوداش میریزن اینجا :)

5.202.174.109
یکشنبه 16 شهریور 1393 - 07:07
زهرا

این نظر خودم بود صداشون هم گوش خراشه هم دل خراش حالا شاید پاشایی یه کوچولو بهتر باشه ولی نه زیاد... خوبه؟؟؟؟
شما هم نمیخواد بهم درس بدی خانوم معلم...........................

37.98.24.6
شنبه 15 شهریور 1393 - 00:04

چرا گلزار فکر میکنه صداش خوبه ؟؟؟
بازیگریش افتضاح ........ خوندنش از اونم بدتر !!!

شنبه 15 شهریور 1393 - 10:32
هانا حسینی

حالا شما اینقدر تو ذوقش نزن. خخخخخخخخ............ولی من با نظرت کاملا موافقم.

2.187.212.214
شنبه 15 شهریور 1393 - 00:22

حتما خیلی عالی بوده این کنسرت. به امید سلامتی کامل مرتضی پاشایی!!!!!!!!!!!!!!!!!!

شنبه 15 شهریور 1393 - 01:02

من محمد رضا گلزار بازیگرو بیشتر دوست دارم و می پسندم تا گلزار خواننده را. البته منکر توانایی ایشون تو زمینه ساز و موسیقی نیستم....

شنبه 15 شهریور 1393 - 01:40

لطفا زودتر عکس هاشو بذارید

شنبه 15 شهریور 1393 - 03:09

گلزار همون بره بازیگرشو ادامه بده
البته بیگانه نیست با موسیقی چون یه زمانی نوازنده و همخوان گروه آرین بود

خدا سلامتی به پاشایی ببخشِ

شنبه 15 شهریور 1393 - 05:30

دوستان عزیز !!! شمایی که ماسک احترام و ادب و درست انتقاد کردن میزنید و در جواب کامنتای من میاین و خیلی اروم صحبت میکنید و میگین من بی شخصیتم و ادب ندارم ولی خودتون بسیار با شخصیت هستین و باادب و چون مثل من نیستین برای همین مثل من هم جواب من رو نمیدین و به جاش با احترام میگین که ما صحبت میکنیم لطف کنید و خودتون رو گول نزنید و به خودتون دروغ نگید و چیزی که هستید رو کتمان نکنید!! خودتون هم خوب میدونید که اگه با من و سایر منتقدان درست صحبت میکنید و درست مثلا نصیحت میکنید واسه اینه که کامنتهاتون تایید بشه و چون میدونید اگه ناسزا بگید کامنتهاتون 3 سوته نابود میشه و چاپ نمیشه پس مجبورید اینطوری جواب بدین!!! من فقط دلم میخواد یه روز فقط یه روز در این سایت کامنت گذاشتن ازاد بشه اونم بدون نیاز به تایید و اونموقع هستش که چهره ی واقعی خیلی از شما افراد باشخصیت و با ادب نمایان میشه!! من هیچگاه ناسزا نگفتم و کوچکترین توهینی به شما نکردم و فقط از خواننده ها انتقاد کردم و نظرات بدون تایید هم منتشر بشه بازم به شما یا خواننده های به هیچ وجه نه ناسزا خواهم گفت نه کوچکترین فحشی از زبانم خارج خواهد شد ولی مطمئنم بسیاری از شماها مخصوصا اقاپسرا فرصت رو غنیمت میشمرن و ادب مدب رو میزارن کنار و شخصیت رو شوت میکنن تو باقالیا و چنان به من و دیگر منتقدان توهین خواهند کرد و چنان به خوانده های منفور از نظرشون فحش های رکیک خواهد داد که اصن باور نمیکنید این همون ادمیه که دیروز از ادب و شخصیت و هنر دوستی و متانت طبع حرف میزد؟؟؟ در واقع خیلی هاتون شنا بلدین منتها در این سایت هنوز فرصت شنا کردن رو بدست نیاوردین!!! در اخر هم بگم بیشتر روی صحبتم به پسرها بود چون در این موارد دخترها کمتر رو به فحش و توهین میارن!!

شنبه 15 شهریور 1393 - 12:59
حسین چاووشیست

منهای خط آخری در مورد دخترا با بقیش موافقم

2.184.139.240
شنبه 15 شهریور 1393 - 14:27
♥حامد خواجه زاده♥ http://chavoshcover.mihanblog.com//

کلیتش رو می قبولم ... اینجا اکثرا نقاب به صورت دارن
من و منتقدان o-0
ولی دیگه خوذتو نچپون تو قشر منتقدان
لطف عالی متعالی

37.98.111.49
شنبه 15 شهریور 1393 - 16:20
Ehsan Bozorgi

در کل باهات موافقم ولی من معتقدم همین نقدی که میگی باید با یه لحنی باشه که به دو طرف توهین نشه... همینطور بعضی از هواداران نباید نقد و انتقادی که نسبت به خواننده مورد علاقه شان صورت میگیره چون با نظر اونا همسو نیست تخریب کنند و نظر و سلیقه ی خودشونو به دیگران تحمیل کنند...

5.236.57.109
شنبه 15 شهریور 1393 - 18:11
نوید (طرفدار استاد محسن چاوشی کبیر) ترابی(طرفدار استاد محسن چاوشی کبیر)

منظورم از منتقدا کاربرای منتقد سایت بود نه منتقدای واقعی موسیقی !!!
لطف عالی مستدام

162.223.88.101
شنبه 15 شهریور 1393 - 21:57
پیام ایرانی (طرفدار شهرام شکوهی)

شمایی که ادعای منتقد بودن دارید هیچوقت ندیدم که آثار محسن چاوشی رو نقد بکنین و ایشون تا آهنگی منتشر میکنن شما فقط بلدین کارش رو تحسین بکنین و به به بگین
من موسیقی دان نیستم ولی میدونم هر خواننده (و به صورت کلی هرکسی) تو کاراش یه زمانی تو اوجه و یه زمانی هم توی قعر قرار داره و این هم درباره ی محسن چاوشی صدق میکنه
کار شما انتقاد نیست تخریب کردنه چون اگه واقعا می خواستین انتقاد بکنین مطمئنا کارای خواننده ی محبوبتون رو هم نقد می کردین نه اینکه بیخودی تعریف و تمجید کنین
در آخر هم یه سوال دارم به نظر شما ضعیفترین آهنگ و آلبوم محسن چاوشی نسبت به بقیه آثار کدوما هستن ؟ (اگه واقعا منتقد هستین صدرصد جواب سوالم رو میدین و در غیر اینصورت که مشخصه با چه شخصیتی طرف هستیم)

66.228.32.229
یکشنبه 16 شهریور 1393 - 03:08
نوید (طرفدار استاد محسن چاوشی کبیر) ترابی(طرفدار استاد محسن چاوشی کبیر)

نمیتونم بگم البوم ضعیف چون البوم ضعیف ایشون نداشته و فقط میتونم به ترتیب بهترین البومهای ایشون رو نام ببرم که یه شاخه نیلوفر بهترینش بوده و بعد حریص و پرچم سفید و ژاکت بهترین البومهای ایشون بدون و البته من خود ان سیزدهم بحثش جداس و در سبکی متفاوت منتشر شد که خب فوق العاده هم بود!!در مورد اهنگ ضعیف خب چند تایی بوده مثل کی بهت خندیده و مترو و 2.3 تا ترک دیگه و این حودش شاهکار یه هنرمند بزرگ مثل محسنه که این همه اهنگخونده و فقط 4.5 تاش ضعیف بوده و باقیش یا خوب بوده یا شاهکار

162.223.88.101
شنبه 15 شهریور 1393 - 07:20

حتما كنسرت عالي بوده خصوصا همصدايي اين دو عزيز باهم در قطعه روز برفي . با ارزوي سلامتي براي مرتضي پاشايي عزيز . تو بهتريني.
موسيقي ما ممنون .

شنبه 19 مهر 1393 - 12:45
sara-مشهد

آفرین ..هرکسی نظری داره ونظرهرکسی برای خودش قابل احترام..منم عاشق مرتضی م
زنده باشن

188.34.198.89
شنبه 15 شهریور 1393 - 09:37

فک میکنید سرعت نت ما تو ایران چقده اتقد پر حجم میذارین حداقل با حجم کم بذارین انلاینشو بتونیم تماشا کنیم واسه دانلود با حجم زیلد بزارین هرکس خواست دانلود کنه

شنبه 15 شهریور 1393 - 10:24

همه جا رسم اینطوریه که هر خواننده با همسطح خودش فیت میده مثلا" یگانه با چاوشی فیت میده و اثر ماندگاری مثل نشکن دلمو رو میسازه یا جهانبخش با صادقی فیت میده و قطعه ی منو بارون رو میسازه حتی بین خواننده های خارجی هم همینطوره مایکل جکسون با پل مک کارتنی(از بزرگان موسیقی) فیت داد! خوب وقتی پاشایی با گلزار فیت میده خوب یعنی حتما" با گلزار همسطحه دیگه:)
در ضمن آقای کارشناس موسیقی جناب گلزار یه حرف جالب زد مرتضی پاشایی بهترین خواننده ی داخل ایرانه؟؟؟؟ با چه مدرکی همچین حرفی میزنید؟ ایشون که آلبومشون سال 91 حتی بین 3 آلبوم برتر سال هم نبود!!! فوق افتخارات ایشون خلاصه میشه در یه تک آهنگ و پر کردن سالن کنسرت!!! البته بین خواننده های ایرانی من فقط یه خواننده رو میشناسم که سالن کنسرتش پر نمیشه:) به جز اون شخص بقیه ی خواننده ها هر وقت کنسرت بزارن خیلی سریع بلیطاشون به فروش میره چون مردم سرگرمی ندارن هروقت کنسرت باشه میرن

شنبه 15 شهریور 1393 - 15:52
people

آورین 100 درصد موافقم ! اصن خواننده مهم نیست ملت فقط میخوان برن یه جایی که حوصله سر بر نباشه مث کنسرت بعدشم از گلزار چه توقعی داری شما ؟؟ این اگه میدونست خواننده یعنی چی که الان وضعش این نبود
ولی یه استثنا درباره ی فیت دادن هست اونم زمانیه که فردی میخواد ره صدساله رو یک شبه طی بکنه قطعا وقتی با پاشایی فیت بده بیشتر شنیده میشه تا زمانی که تکی بخونه که البته 100 درصد سودی برای اقای پاشایی هم داشته :) وگرنه اهنگی که میتونست خوب باشه رو به افتضاح تبدیل نمیکرد :)

2.179.121.245
شنبه 15 شهریور 1393 - 18:05
nadia

modern talking nazare geranbahatoono khoondam va koli khandidam, mahze etelaetoo bayad begam ke aghaye pashaei ghablan dar albome gole bitashoon ba aghaye Rashid rafiei ke yeki az behtarin ahangsazaotanzim konandeha hastan va khanande ham hastan feat dadan, pas motmaen bashin sathe mortezaaa kheili az in chiza balatare, por kardane salone consert ham kare har khanandeie nist, shoma be consertaye Tehran va shahrestane aghaye pashaei negah konin ke hamash dar hale tamdid shodane, nazare khandedare digatoonam in bod ke belitaye conserte ishoon kheili sari foroosh mire chon mardom sargarmi nadaran va harvaghat consert bashe miran, yani mardom enghad bikaran ke har bar ke aghaye pashaei consert mizaran faghat be khatere sargarmi nadashtan poole belit e be oon gerooniro bedan faghat az roo sargarmi beran consert!!!!!!!!!!!!!! laaghal migashtin ye dalile dige peyda mikardin baraye por foroosh boodane belite conserthaye aghaye pashaei ke enghad khandedar nabashe, aghaye pashaei age sedaye khoobi nadashtan va khanandeye bozorgi naboodan enghad tarafdar nadashtan va enghad ba ye albom , takid mikonam ye albom , consertashoon enghad tamdid nemishod, va morede esteghbal gharar nemigereft

2.191.85.177
شنبه 15 شهریور 1393 - 18:13
nadia

people shoma ke migi ghtan baraye aghaye pashaei sood dashte, khode aghaye pashaei too fb elam kardan ke man in ghate ro baraye golzar sakhte boodam va badan tasmim gereftim ke sedaye manam bashe , motmaenan in khaste golzar boode ta betoone ba hamkakhooni ba aghaye pashaei khodesho matrah kone o bekhatere sedaye aghaye pashaei sedaye oonam shenide beshe

2.191.85.177
شنبه 15 شهریور 1393 - 11:20

مرسی از گزارش
خواهش میکنم از کنسرت بنیامین هم عکس و فیلم قرار بدید

شنبه 15 شهریور 1393 - 13:10

من کنسرت نبودم اما با توصیف زیبای آقای بابا زاده حس و حال حاضرین رو درک کردم.
واقعا شب به یاد موندنی بوده خوش به حال کسانی که اونجا بودن...

شنبه 15 شهریور 1393 - 13:22

morteza pashaeiye Aziz shoma ke sabegheye hamkari ba Rashid rafiei ro darin ke besyar khoshseda hastan, ey kash hichvaght ba golzar hamkari nemikardin , chon golzar aslan dar hade shoma nist va sedaye besyar badi ham dare, omidvaram ba khanandehaye bozorge dige ke az doostatoonam hastan kheiliashoon ahang bekhoonin.

شنبه 15 شهریور 1393 - 15:25

لطفا با سامان جلیلی مصاحبه کنید.

شنبه 15 شهریور 1393 - 16:46

هر کی به گلزار و پاشایی توهین کرده و تحقیرشون کرده امتیاز مثبت گرفته، هر کی گفته چه کنسرت خوبی بوده منفی بهش دادن!!!
شما دیگه چه مردمی هستید؟!!!!

شنبه 15 شهریور 1393 - 21:19

آقای گلزار صدای قشنگی دارند ولی جای ناراحتی داره که فرهنگ ما اینجوری که هرکی کاری جدیدی آغاز میکنه بزنیم تو سرش و بگیم به درد این کار نمیخوره البته آقای گلزار فعالیت هنری خودشون با موسیقی و کار با گروه آریان شروع کردنند شکی نیست مثل بازیگری تو این عرصه هم موفق میشن
منتظر آهنگ جدید آقای گلزار هستیم با آرزوی موفقیت برای ایشون

شنبه 15 شهریور 1393 - 22:32

من سانس 2 روز 12 شهریورو رفتم اصلا کنسرت جالبی نیستش... کلا کنسرت سردی بود.

شنبه 15 شهریور 1393 - 23:36

مرسی از گزارشتون
این کنسرت یکی از بهترین کنسرتهایی بود که رفتم.و خیلی خوشحالم که این کنسرت به این خوبی رو از دست ندادم واقعا ارزششو داشت که این همه راه رو از رشت به خاطرش بیام.ممنون از آقای پاشایی برای جرای عالی و پرانرژی شون و ایده ها و خلاقیت هایی که به کاربردن.سورپرایز آقای گلزار هم خیلـــــی خوب بود.

یکشنبه 16 شهریور 1393 - 11:42
mamad mashi

شاید نسبت به کنسرت های که در شهرستان ها برگزار میشه بهتر بوده باشه.. شاید شما حواستون به این قضیه نبود که چقدر کنسرت زود تموم شد.. کنسرت اصلا به نقطه اوج خودش نرسید که مرتضی پاشایی عزیز گفت آهنگ یکی هست و میخونم و آخرین آهنگه.همه شکه بودن.. در کل از 10 میشه 6 داد به کنسرتش :((

5.237.196.178
شنبه 15 شهریور 1393 - 23:55

عزیزان من منظورم محسن یگانه بود.

یکشنبه 16 شهریور 1393 - 04:45

محمدرضا گلزار عزیز بی نظیر هستی ...
از هر انگشتشون ماشالله هزار تا هنر میریزه ...
موسیقی ,هنرپیشگی , ورزش ...
و همه رو از کودکی آغاز کردن و مثل خیلی های دیگه تازه به دوران رسیده نیستن

RG= RealGolzari=Rezagolzar

یکشنبه 16 شهریور 1393 - 05:01

محمدرضا عزیز ,همیشه موفق و سربلند باشی مهربون ♥

یکشنبه 16 شهریور 1393 - 17:44

حیف این اهنگ که صدای گلزار توشه...
just morteza pashaei

یکشنبه 16 شهریور 1393 - 22:59

اقای گلزار از وقتی وارد موسیقی شدند رو به پیشرفت هستند ولی هنوز در سطح مطلوب نرسیدند...سطح مطلوب واسه ادمای تازه وارد میشه کف سطح کیفیت...ایشون همینکه بازیگر هستند ینی هزار قدم به جلو...این ینی خوردن حق بقیه تازه واردا...رویای خوانندگی سراب بازیگرانه...امیدوارم اقای پاشایی بدونن چه ریسکی کردن...اینکه بقیه گفتن اقای پاشایی واقعا ستارن درته...اگر قراره اقای پاشایی از هنرشون استفاده کنن تا بقیه استعدادشون رو شکوفا کنن خیلی ادم مستحق تر از گلزار وجود داره...من کلا از ادم های بازیگر خواننده حرصم میگیره...دارن با استفاده از شهرتشون حق خیلیا رو ضایع میکنن...راحت مجوز میگیرن...راحت کنسرت میزارن..راحت البوم میدن اونوقت یه سری استعداد موسیقی داریم که باید جون بکنن تهشم هیچ...بعد پنج سال که همه همه چیو یادش.ن رفت البوم میاد اون موقع که همه اسم طرفو یادشون میره...فقط ازاین دلم خنک میشه که کارایی که این بازیگرا میدن بیرون از طرف مردم هیچ استقبالی نمیشه...خود مردم جوابشونو میدن...موندم چرا درس عبرت نمیشه..موسیقی ما تایید نکنی خیلی واقعا که
SHIVA RABBANI

یکشنبه 16 شهریور 1393 - 23:05

آقای گلزار همون بازیگری بیشتر بهش مباد صداش واسه خوانندگی مناسب نیست
مرتضی پاشایی بهترین نیس ولی خوب میخونه

یکشنبه 16 شهریور 1393 - 23:06

من از صدای محمدرضا گلزار خوشم نمیاد ولی این دلیل نمشه که توهین کنم شاید خیلی ها صدای ایشون رو بپسندن ولی مرتضی پاشایی صداش فوق العاده است ولی کاش آقای گلزار خواننده نمیشدن و سوپراستار سینما میموندن البته این نظر شخصی منه.

یکشنبه 16 شهریور 1393 - 23:47

به شخصه به طرفدارای آقا مرتضی و گلزار عزیز تبریک میگم
واقعا اجرای بی نظیری بود
امیدوارم هر دو خواننده ی گل با صدای زیباشون موفق باشن
زنده بابک جهانبخش،مرتضی پاشایی،محمد رضا گلزار و تموم خواننده های گله کشورمون

***
دوشنبه 17 شهریور 1393 - 01:20

من نه طرفدار پاشایی ام نه گلزار و نه محسن چاوشی. ولی وقتی کسی سالن کنسرتش پر می شه و معمولا تو بیشتر نظرسنجی ها هم اول می شه خواننده ی خوبیه
کاری به این نداریم که آلبوم برتر سال چی بوده آلبوم برتر رو بیشتر قلب و گوش و سلیقه ی مردم تعیین می کنه حالا هر سازمانی یا هر جایی خودشو بکشه که فلان آلبوم برتره تا اکثریت مردم خوششون نیاد اون آلبوم به درد لای جرز دیوار می خوره
ما می دونیم که طرفدارای محسن چاوشی زیادن ولی خواهشن کلاس خودتون را حفظ کنید و این قدر به روی بقیه نپرید باور کنید با این کارا نه تنها شخصیت خواننده ی مورد نظرتون بالا نمی ره بلکه یک احساس تنفر هم نسبت به فلان خواننده ای که طرفداراش راه به راه به مردم می پرن به مردم دست می ده
البته این احتمال هم هست که بعضی از این کسایی که کامنت می ذارن واقعا طرفدار چاوشی نباشن و برای خراب کردن وجهه ی چاوشی دست به این کارا بزنن

دوشنبه 17 شهریور 1393 - 21:46

عزیزم زهرا خانوم اگ از مرتضی پاشایی خوشت نمیادگوش نده مگ اجباره؟؟؟؟؟بعدشم باادب باش نادیا هم راست میگ اون گوش خراشه ن دلخراش تازه صدای مرتضی خیلی آرامش بخشه گوشت اشکال داره

سه شنبه 25 شهریور 1393 - 18:38

اخه یکی نیست به شماها بگه که اگه از مرتضی پاشایی و صداش بدتون میاد چرا این پیجو باز میکنید؟لااقل جای این حرفا هر قدر هم که از پاشایی بدتون میاد ثواب داره یه دعا واسه هرچه زودتر خوب شدنش بکنید

شنبه 19 مهر 1393 - 12:52

قرارنیس همه مردم نظراشون مشابه هم باشه..هرکسی عقایدوسلایقی داره..بایدیادبگیریم تا به نظرات هم احترام بذاریم..درغیراینصورت ماهم از طرف دیگران باواکنش وجنگ اعصاب مواجه میشیم..نبایدنظراتمونو تحمیل کنیم!!!

شنبه 24 آبان 1393 - 09:16

خدا بیامرزتش خیلی خوب بوود

جمعه 14 آذر 1393 - 14:56

واقعا که بیچاره شانس از این دنیا نیاورد تا وقتی زنده بود ومشهور شده بود که مریضیش بد تر شد همه بهش حسودی میکردن حتی شایعه کردن مرده ...چقد اذیتش کردن ...... حالام که فوت شده همه باز بهش حسودی میکنن که چرا اینهمه برای تشییعش رفتن ... واقعا که جای اینکه عبرت بگیرن پس فردا روزی خودشونم میمیرن .. متاسفم

پنجشنبه 2 بهمن 1393 - 12:05

به نظر من که پاشایی یکی از بهترینا بوده و هست صداش ارامش خاصی میده روحش شاد... همینطور اقای علیزاده عزیز....موفق باشین ....همه میدونن اقای پاشایی سوپراستار پاپه شکــی نیس!

دوشنبه 4 اسفند 1393 - 14:31

ما طرفدار مرتضی هستیم و خواهیم بود ، انشااله که روحش در آرامش باشه. دوست داریم مرتضی عزیز تا ابد....

دوشنبه 4 اسفند 1393 - 14:35

مرتضی دوست داریم تا ابد.هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود همخوانی مرتضی پاشایی و محمدرضا گلزار در داغترین شب تابستان | موسیقی ما