برنامه یاد بعضی نفرات
 
نشست خبری و اولین اجرای خصوصی خواننده آلبوم «دوباره عشق» با حضور اهالی رسانه برگزار شد
حامد همایون: ده برابر چیزی که در قراردادم وجود داشته حمایت شده‌ام
موسیقی ما – «حامد همایون» برای اولین‌بار در جریان نشست خبری اولین آلبوم رسمی‌اش رو به روی دوربین‌های رسانه‌ها و اصحاب مطبوعات نشست. در این برنامه که با همت «محسن رجب‌پور»، تهیه‌کننده این آلبوم و مدیر شرکت «ترانه شرقی»، برگزار شده بود جمع کثیری از نمایندگان رسانه‌های گروهی حضور پیدا کردند و چند اتفاق مهم در این برنامه رخ داد. حامد همایون در حضور نمایندگان وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی به عنوان سفیر مبارزه با سرطان و ترویج آموزش‌های همگانی این بیماری معرفی شد. همچنین براساس قولی که محسن رجب‌پور به موسسه خیریه «محک» داده بود، او صد در صد عواید اولین کنسرت این خواننده را در جشنواره موسیقی فجر را در قالب یک چک که  صبح روز نشست خبری از طریق انجمن موسیقی ایران و ستاد جشنواره موسیقی فجر به دستش رسیده بود به مدیر روابط عمومی آن موسسه خیریه تقدیم کرد. برای اطلاع از سایر مباحث این نشست خبری که مجری آن «هیراد حاتمی» بود گزارش مفصل سایت «موسیقی ما» را در ادامه بخوانید:
 
 • * مدیر روابط عمومی موسسه محک: از شما تشکر می‌کنیم که در اوج هیجان موفقیت، عشق به هم‌نوع را فراموش نکردید
خانم «کامکار»، مدیر روابط عمومی موسسه محک، در ابتدای برنامه پشت تریبون حاضر شد و اعلام کرد:«من به نمایندگی از موسسه خیریه محک در اینجا حضور دارم. این موسسه فقط با مشارکت‌های مردمی اداره می‌شود و مشارکت‌های هنرمندان یکی از موارد ارزشمند برای ما است. در ربع قرن فعالیت موسسه محک نام‌آورترین هنرمندان ایران در این سازمان جایگاه و هنر و محبوبیت خودشان را به انسانیت و کمک به همنوع تقدیم کردند. بیست و پنجمین سالگرد محک با کنسرت «کامکارها» شروع شد و جناب آقای رجب‌پور و موسسه ترانه شرقی از افرادی بودند که به این موسسه و سالگرد تاسیس محک کمک کرده‌اند. از اینکه اولین حضور عمومی آقای حامد همایون در بازار خیریه محک بود و خیلی خیلی از ایشان و تیمشان تشکر می‌کنیم که در آنجا داوطلبانه اعلام کردند کلیه عواید حاصل از اولین کنسرتشان را به کودکان مبتلا به سرطان محک تقدیم می‌کنند. امروز روزی است که آن تعهد انسان‌دوستانه به عمل نشسته است. از شما تشکر می‌کنیم که در اوج هیجان موفقیت، عشق به هم‌نوع را فراموش نکردید و در موضوع درمان سرطان پیش‌قدم شدید.»
 
 • * معرفی به عنوان سفیر مبارزه با سرطان و آموزش همگانی این بیماری
پس از سلام و خوش‌آمدگویی محسن رجب‌پور، سامان امامی، حامد همایون و سهیل حسینی دکتر «مطلق» سخنران دوم برنامه بود. رییس اداره سرطان وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی اعلام کرد:«ممکن است سرطان برای شما پیام‌آور ناامیدی باشد اما در جهان امروز نزدیک به نیمی از سرطان‌ها قابل پیشگیری هستند و بیش‌از نیمی از سرطان‌ها درمان‌پذیر هستند. خوشبختانه این به یمن پیشرفت‌های علمی در جهان و کشور عزیزمان است. به لحاظ امکانات پیشگیری و درمانی نیاز به پیشرفت توسعه هستیم و مهم‌تر از آن به لحاظ فرهنگسازی نیاز داریم تا آگاهی بیشتری نسبت به بروز سرطان داشته باشیم. افراد شناخته‌شده از گروه هنرمندان و ورزشکاران در برنامه‌های اداره سرطان به جهت فرهنگسازی کمک کردند. خوشحال هستیم که به لطف جناب رجب‌پور و آقای حامد همایون پیام‌های مبارزه با سرطان را از طریق شما دوستان رسانه به مردم منتقل کنیم.»

دکتر «رفیع‌فر»، رییس اداره آموزش وزارت بهداشت، هم در ادامه برنامه این توضیحات را عنوان و حامد همایون را به عنوان سفیر مبارزه با سرطان معرفی کرد:«از آقای رجب‌پور و حامد همایون عزیز تشکر می‌کنم که قرار است به عنوان پیام‌آوران سلامت و مبارزه با سرطان پیام ما را به مردم برسانند. کمپین سرطان از دو سال قبل شروع شده است و مردم باید آگاه باشند و بدانند که می‌توانند سالم زندگی کنند. قرار شده حامد همایون در کار آموزش همگانی مبارزه با سرطان به ما کمک کند تا سبک زندگی سالم را به جوانان منتقل کنیم. خوشحالم که حامد همایون عزیز قرار است سفیر مبارزه با سرطان باشد و امیدوارم در کنسرت‌هایش که با مردم رو به رو می‌شود در کنار ترانه‌هایش که امید را به جامعه تزریق می‌کند، پیام پیشگیری ما را هم به مردم منتقل کند.»
 
 • * محسن رجب‌پور: توقع من از دوستانی که کار را دانلود کردند این است که یک سی دی به عنوان یادگاری برای خودشان بخرند
محسن رجب‌پور درباره روند شکل‌گیری آلبوم حامد همایون و معرفی او از طریق پروژه استعدادهای موسیقی ایرانی گفت:«بالغ بر بیست و پنج سال است که کار من تهیه و تولید موسیقی است. چهار پنج سال بود که فکر می‌کردم در جامعه به تکرار در گوش شنیداری رسیده‌ایم. اگر تاریخ پنجاه ساله گذشته موسیقی را بررسی کنید متوجه می‌شوید که دگرگونی‌های پشت‌سر هم رخ داده است. تعطیلی دانشسراهای موسیقی، وقوع جنگ و گرایش گوش مردم به سمت حماسه، پایان جنگ و حرکت به سمت توسعه اقتصادی و عدم توجه به بخش فرهنگ و خصوصاً هنر باعث شده تا مردم جامعه ناخواسته به سمت صداهایی بروند که از تخصص کافی برخوردار نبودند یا در جوامع توسعه‌ یافته کمتر شنیده می‌شوند. مثلاً در اتریش هر فرد پس از دوران متوسطه و به واسطه آموزش‌هایی که در دوران تحصیل دیده، یک موسیقیدان است. در آن جوامع مجبور هستید در حوزه موسیقی خیلی خوب باشید تا مورد توجه مردم قرار بگیرید. پس از بررسی و تحقیق درباره گوش شنیداری ایرانیان در پنجاه سال گذشته به فکر راه‌اندازی مجموعه‌ای افتادیم تا استعدادهای حوزه موسیقی را کشف کنیم. ما در نیمه راه استعدادیابی بودیم که توسط سامان امامی که دوست من و نوازنده قدیم گروه آریان است، حامد همایون به ما معرفی شد. آدم‌هایی که قبلاً توسط ترانه شرقی یا اکنون توسط مجموعه استعدادیابی ما معرفی می‌شوند صرفاً آدم‌هایی نبودند که موسیقی بلد نباشند یا ما موسیقی به آنها یاد بدهیم و سپس معرفی کنیم. همه افرادی با پتانسیل عالی و تخصص خوب موسیقی هستند که تلاش می‌کنیم از راه مناسب به جامعه معرفی شوند. حامد همایون در نیمه سال گذشته به ما معرفی شد و پس از بررسی پتانسیل صدای ایشان، فرمول تزریق نشاط و امید در جامعه را با حامد همایون بررسی کردیم. چون ما در عرصه هنری غم زیادی داریم و بسیاری از ترانه‌سراهای از موضوعاتی شعر می‌گویند که غم زیادی دارد. پیش از عید نوروز چهار قطعه با صدای حامد همایون منتشر کردیم و پس از آن نگرش خودمان را مورد بررسی قرار دادیم. اکنون که در خدمت شما هستیم، برنامه‌ریزی ما این بود که حامد همایون از ابتدای سال 96 فعالیت رسمی خود را شروع کند. سرعت معرفی او و لطف همیشگی مردم ایران باعث شد تا حامد همایون در ابتدای شش ماهه سال 95  و شش ماه زودتر به استانداردی که می‌خواستیم برسد. بسیار تشکر می‌کنم از مردم خوب کشورمان که بلیت‌های چهار سانس اجرای حامد همایون در جشنواره موسیقی فجر را در چند ساعت خریدند و نشان دادند که برنامه‌ریزی ما درست بود.»

این تهیه‌کننده باسابقه پس از قدردانی از سامان امامی و سهیل حسینی گفت:«ما آلبوم را در کانال خودمان گذاشتیم چون اگر این کار را نمی‌کردیم با فرمت غلط‌ و کثیف به گوش مردم می‌رسید. هدف من رسیدن یک صدا و موسیقی سلامت به گوش مردم است اما توقع من از دوستانی که کار را دانلود کردند این است که یک سی دی به عنوان یادگاری برای خودشان بخرند.»
 
 • * حامد همایون: در جلسه اولی که با آقای رجب‌پور داشتیم ایشان با یک نسخه پنج صفحه‌ای برای من نوشتند
حامد همایون هم در ادامه ضمن تشریح روند آشنایی با محسن رجب‌پور گفت:«من با سهیل حسینی کار می‌کردم و طی یک اتفاق با سامان امامی آشنا شدم. صحبت‌های سامان آنقدر به دل من نشست که کار و زندگی‌ام را در شیراز گذاشتم و به اتفاق سهیل به تهران آمدیم. به واسطه دوستی سامان با جناب رجب‌پور به کمپانی ترانه شرقی معرفی شدم و افتخار می‌کنم خواننده این مجموعه هستم چون در این کمپانی همه چیز درست و سرجای خودش است. در جلسه اولی که با آقای رجب‌پور داشتیم ایشان با یک نسخه پنج صفحه‌ای برای من نوشتند و اگر دوست داشتی همدیگر را ببینیم چند هفته دیگر با قطعات جدید همدیگر را می‌بینیم. در اینجا اعلام می‌کنم که حامد همایون یک نفر نیست. حامد همایون مجموعه‌ای از افرادی است که شاید جلوی دوربین نباشند و سامان امامی و سهیل حسینی و سایر شاعرها و آقای رجب‌پور است.»

سامان امامی هم درباره روند آشنایی با حامد همایون و معرفی او به محسن رجب‌پور گفت:«روزی که با آقای همایون آشنا شدم ایمان داشتم که ایشان خواننده معروفی خواهند شد ولی بدون وجود کسی که بخواهد رأس هرم این داستان و هدایت‌کننده باشد امکان‌پذیر نبود و غیر از آقای رجب‌پور کسی را سراغ نداشتم. با آقای رجب‌پور تماس گرفتم و گفتم خواننده‌ای را می‌شناسم که فکر می‌کنم خوب است و ایشان گفتند تعبیر خوب‌بودن از دیدگاه شما و من فرق دارد. پس از اینکه حامد همایون آن نسخه پنج صفحه‌ای را از آقای رجب‌پور گرفت دو روز او را ندیدم ولی سپس حامد را با حس و حال جدیدی دیدم و کار را شروع کردیم. حامد نه تنها سفیر مبارزه با سرطان بلکه سفیر انرژی و خوشحالی برای مردم ایران است.»

سهیل حسینی هم گفت:«همانطور که مردم ما تشنه انرژی و خوشحالی هستند به راحتی هم خوشحال نمی‌شوند. همه چیز آنقدر کنار خوب قرار گرفت که تأثیرش را امروز می‌بینیم و خدا را شکر می‌کنم و امیدوارم مردم ما همیشه خوشحال باشند.»
 
 • * یک چک برای کودکان محک
محسن رجب‌پور پیش از شروع بخش پرسش و پاسخ با اهالی رسانه گفت:«رمز موفقیت و سلامت در کار و زندگی و خانواده خودم را در اهدای ده درصد درآمدم به امور خیریه می‌دانم. زمانی که با محک آشنا شدم هیچ‌چیز از دستم برنمی‌آمد جز اینکه از طریق هنر به آنها کمک کنم. زمانی که در بازارچه محک حاضر شدم جوانان بیست تا سی‌ساله‌ای را دیدم که روش متفاوتی دارند تا در عین تزریق شادی و امید، مردم را برای کمک به محک ترغیب کنند. آنجا تصمیم گرفتم تا آن ده درصد خودم را پیشاپیش تقدیم کنم و سپس همراهی حامد همایون و سامان امامی را داشتم. همان‌جا با سرکار خانم کامکار قرار گذاشتم تا صد در صد اولین اجرای رسمی حامد همایون را به موسسه محک تقدیم کنم. به همین مناسبت این چک که در دست من است مربوط به اولین اجرای حامد همایون است. ستاد جشنواره موسیقی فجر این چک را امروز صبح به ما رساندند که برای اجرای اولین کنسرت حامد همایون در جشنواره است و ما صد در صد آن را به خانم کامکار تقدیم می‌کنیم. این چک را نیاوردم که بگوییم کاری کردیم ولی می‌خواهم آن ده درصد را همیشه یادآوری کنم و اگر کسی چنین کاری انجام دهد در جای دیگری بیشتر از آن ده درصد را پس می‌گیرد.»

او در ادامه ضمن تشریح شروع همکاری حامد همایون به عنوان سفیر مبارزه با سرطان از تمدید کنسرت این خواننده خبر داد و اعلام کرد که با مساعدت مسئولین برج میلاد، حامد همایون چهارم بهمن در این سالن روی صحنه می‌رود. فروش بلیت‌های این برنامه هم از ساعت 3 بعداز ظهر و در سایت www.3670.ir انجام می‌شود. او همچنین خبر از برگزاری کنسرت‌های حامد همایون در کرج و شیراز و اهواز داد و گفت که او در نیمه‌شب 30 دی‌ماه اولین کنسرتش در جزیره کیش را روی صحنه می‌برد.

این تهیه‌کننده در زمینه غیبت چند سال اخیرش از عرصه موسیقی و برگزارنشدن کنسرت «کریس‌ دی‌برگ» و مسائل شرکت خود هم به این نکات اشاره کرد:«ما پس از اینکه در شهرهای مختلف دنیا کنسرت برگزار کردیم با تأسیس یک کمپانی در آمریکا، کنسرت‌هایمان را از مرزهای ایران فراتر بردیم. من تقریباً در همه شهرهای دنیا که بیش از هزار ایرانی داشته کنسرت برگزار کردم. آمدن کریس دی‌برگ به ایران یک اتفاق متفاوت بود و نیامدن او برای برگزاری کنسرت به طور اتفاقی بود. دیدگاه کریس‌ دی‌برگ از کمک به مردم ایران چیزی خلاف آنچه بود که ما فکر می‌کردیم و اشتباه کوچکی کرد که نتوانستیم کنسرتش را برگزار کنیم. همچنان امیدواریم و خوشحال خواهیم بود او را به عنوان اولین هنرمندی که در عرصه بین‌المللی فعال است به ایران بیاوریم. اما در این مدت هنرمندان بزرگی دوست داشتند با ما کار کنند و من جایزه بهترین برگزارکننده کنسرت را از اولین جشن سالانه «موسیقی ما» بدون اینکه بدانم روند تأییدش چگونه بوده است دریافت کردم و این نشان دهنده اقبال هنرمندان به ما بوده است. همچنین خوشحال هستم در زمان مدیریتم بر ارکستر ملی بارم فروش بلیت هر رپرتوار را از 250 به 5 هزار بلیت ارتقا بدهم و باعث شد این مجموعه از صد در صد ضرر به مجموعه‌ای خودکفا ارتقا پیدا کند. در طول این مدت هم مشغول بررسی این موضوع بودیم که چرا مردم به سمت شنیدن صداهای افراد بدون تخصص گرایش پیدا کرده‌اند و این مسأله باعث تشکیل مجموعه استعدادهای موسیقی ایرانی شد.»
 
 • * تهیه‌کننده آلبوم «دوباره عشق»: می‌خواهیم عمر فعالیت‌ هنری حامد همایون در اوج را بلندتر کنیم
تهیه‌کننده آلبوم «دوباره عشق» در بخش دیگری از نشست و در پاسخ به سوال خبرنگار سایت «موسیقی ما» مبنی بر اینکه تا چه زمانی با همین تیم، تولید آثار حامد همایون را پیگیری می‌کند گفت:«این فرمول اکنون جواب می‌دهد و در برخی گروه‌های هنری می‌گویند که خواننده خودش آهنگساز است و باید تا آخر آهنگسازی کند یا یک تنظیم‌کننده و ترانه‌سرا فقط حضور داشته باشند. در همین هجده قطعه آلبوم ما از سه‌ ترانه‌سرای دیگر استفاده کردیم و در کنار سامان امامی از «مسعود جهانی» و «سپهر شاکری» هم به عنوان تنظیم‌کننده استفاده کردیم. همین امروز که پیش شما هستیم یک قطعه دیگر برای حامد همایون به من معرفی شده که اصلاً آهنگسازش هم خودش نیست. من تعصبی روی این تیم ندارم ولی می‌خواهیم عمر فعالیت‌ هنری حامد همایون در اوج را بلندتر کنیم. به همین دلیل از سایر پتانسیل‌های جامعه هم استفاده می‌کنیم.»
 
 • * حامد همایون: درآمدی که آقای رجب‌پور از این راه کسب می‌کنند در زندگیشان تأثیر زیادی ندارد
سوال بعدی یکی از خبرنگاران در مورد نظام اقتصادی قراردادهای محسن رجب‌پور با استعدادهای موسیقی ایرانی و اینکه او به استثمار خواننده‌ها متهم می‌شود بود. محسن رجب‌پور این سوال را با آرامش و استقبال پاسخ داد و گفت:«من تاجر خوبی هستم و به بخش تجاری این کار توجه می‌کنم. برعکس بسیاری از همکاران که می‌گویند کار ما فرهنگی و هنری است، من دستانم را بالا می‌گیرم و می‌گویم کار ما تجاری و محصول ما فرهنگی و هنری است.»

سپس حامد همایون در این زمینه اعلام کرد:«روز اول که کار را شروع کردیم یک حرف را زدیم و گفتیم که مسیر ما صداقت باشد. قبل از هر مصاحبه‌ای که من داشتم ایشان هیچ چیز را با من هماهنگ نمی‌کردند و فقط می‌گفتند در مسیر صداقت هرآنچه که اتفاق افتاده را می‌توانی بگویی. تا کنون ده برابر آن چیزی که در قرارداد ما بابت هر اتفاق مادی و معنوی وجود داشته حمایت شده‌ام. درآمدی که آقای رجب‌پور از این راه کسب می‌کنند در زندگیشان تأثیر زیادی ندارد و این کار را به لحاظ عاطفی پیگیری می‌کنند. تا این لحظه هرچه خواسته‌ام فراهم شده و به بهانه‌های مختلف در رفاقت از قسمت خودشان کوتاه و به ما تزریق می‌کنند. این موضوع را تکذیب می‌کنم و اگر ده سال بعد سعادت داشتم و خواننده مردم مملکت بودم همین حرف‌ها را با قدرت بیشتری تکرار کنم.»

سامان امامی هم ضمن تأیید چنین صحبت‌هایی که در مورد محسن رجب‌پور شنیده می‌شود، در ادامه توضیحات حامد همایون این نکات را بیان کرد:«من از سال 80 افتخار همکاری با آقای رجب‌پور را داشتم و می‌گویم اصلاً چنین چیزی نیست. در ایران هرکسی که در حیطه کاری خودش بزرگ شود، دشمنانش هم بزرگ می‌شوند و این مسائل در حد یک حرف است.»

محسن رجب‌پور سپس این بحث را تکمیل کرد و گفت:«من در کلاس‌های راهکاری موفقیت که برگزار می‌کنم ابتدا می‌گویم هرکسی که می‌خواهد صرفاً کار فرهنگی و هنری انجام دهد بیرون برود! من قبل از اینکه تهیه‌کننده موسیقی باشم تاجر هستم و با هرکسی که صحبت می‌کنم به این نگاه می‌کنم که چگونه می‌توانم با او پول دربیاورم. این شغل برای من بازی است. با حامد همایون قرارداده ده ساله دارم و قرارداد ما از یک شهریور سال 95 اکتیو شده است و تا پیش از آن، پیش‌قرارداد بود. اسم حامد همایون این نیست. روزی که رو به روی من نشست اسم او «سید حامد محمودزاده» بود. زمانی که در سال 1380 به یک نوازنده گیتار 50 هزار تومان و به یک عضو گروه کُر 30 هزار تومان می‌دادند من پنج برابر آن را به کسانی که با من کار می‌کردند می‌دادم و یک دفتر سُرمه‌ای دارم که هیراد حاتمی آن را دیده است. برای همه این موارد سند دارم. مهمتر از همه اینکه یک محصول خام به نام سیدحامد محمودزاده داشتم و براساس روش‌های مارکتینگ خودم دلم می‌خواست اسم او را حامد همایون بگذارم. برند حامد همایون متعلق به ترانه شرقی است و اگر می‌خواهید اسمش را استثمار بگذارید! اما دانش آنکه تصمیم می‌گیرد یک پتانسیل به اسم سیدحامد محمودزاده را تبدیل به برند حامد همایون کند از جای دیگری است. در پایان قرارداد اگر ایشان بخواهد از برند حامد همایون استفاده کند باید رضایت من را جلب کند و چیز عجیبی نیست در دنیا عُرف است.»
 
 • * در ایران یا تهیه‌کننده داریم یا دلال یا شکارچی!
مبحث بعدی مدیر شرکت ترانه شرقی پیرامون درآمد این خواننده جوان بود:«آقای سیدحامد محمودزاده در سال قبل و سال قبل‌تر چقدر درآمد داشته است؟ برآوردش از درآمد سال 95 و 96 خودش چقدر بوده است؟ کدام یک از هنرمندان مملکت توقع ندارند که پس از معرفی به ما، درآمدشان کمتر از صد برابر باشد. در جایی خواندم که حامد همایون معروف شده و بعد محسن رجب‌پور با او قرارداد بسته در حالی که این خواننده قبلاً سیدحامد محمودزاده بوده است. کار من برندسازی است و سه شغل دیگر هم دارم. در آن شغل‌های دیگر حاشیه نداشتم ولی در اینجا حاشیه دارم چون نگاه من ایرانی نیست و در این کار با کسی تعارف ندارم. قرارداد من با او تا بی‌نهایت سخت است و در پایان قراردادم با همه کسانی که با آنها کار کرده‌ام به آنها نامه‌ نزده‌ام و نگفتم که حق ندارید از آثار من استفاده کنید. من به حقوق خودم واقف هستم و پول کسی را نمی‌خورم. اگر به کسی بگویم که در ابتدای قرارداد به تو صفر درصد می‌دهم، می‌نویسم صفر درصد ولی ده درصد می‌دهم.»

و محسن رجب‌پور نهایتاً گفت:«ما در این ممکلت یا تهیه‌کننده یا دلال یا شکارچی داریم. شکارچی آن کسی است که می‌ایستد تا آدمی کارش بگیرد و آزمون و خطاهایش را انجام دهد و سپس با او قرارداد ببندد. دلال کسی است که ببیند چه خواننده‌ای با چه کسی قرارداد دارد و می‌گوید که فلان قدر روی قراردادت می‌دهم و هنرمند را می‌دزدد ولی تهیه‌کننده تلاش می‌کند به بهترین و اصولی‌ترین شکل ممکن فضا را هدایت کند. سال آینده همین موقع خواننده‌ای به نام «امیررضا» را معرفی خواهیم کرد که حتماً اسمش را عوض می‌کنیم و تلاش می‌کنیم او را به عرش برسانیم. من به خوبی می‌دانم که مشغول چه کاری هستم و این را هم می‌دانم که از همین امروز تا روزی که خواننده معرفی شود باید 500 میلیون تومان روی او سرمایه‌گذاری کنم. پس در چنین شرایطی اکنون که از قرارداد ده ساله با حامد همایون حرف می‌زنم خواسته زیادی است؟»

پس از اتمام نشست خبری اجرای خصوصی حامد همایون به همراه ارکستر کامل در سالن اصلی مجموعه «ایوان شمس» برای خبرنگاران و اهالی رسانه برگزار شد. همچنین «افشین پیروانی»، «غلام علمشاهی» و «مجید طوسی» از جمله چهره‌هایی بودند که در این برنامه به عنوان مهمان ویژه حضور داشتند.
منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ما
تاریخ انتشار : دوشنبه 27 دی 1395 - 11:01

دیدگاه‌ها

دوشنبه 27 دی 1395 - 13:35

Vay inqadi k azin badam miad az shamaee zadee badam nmiad?

دوشنبه 27 دی 1395 - 13:35

يه خواهشي كنم " رسانه موسيقي ما " ناراحت نميشه؟ يكم دگ بيش از حد داريد به اخبار حامد همايون ميپردازيد ، سعي كنيد اين حركت باعث حاشيه نشه ، درسته بالاخره مدير برنامشون ... ولي زياد خبر گذاشتن درست نيس ، جشنواره فجر هم همينطور بعله درسته بايد پوشش بديد اخرين خبرها ولي بد نيس مصاحبه هاي اختصاصي هم با بزرگان موسيقي چه در آواز چه در اهنگسازي بكنيد كه چرا نيستند در جشنواره و صراحت باشه همه چيز ، موسيقي ما داره "جهت ميگيره" و اين زير نظر خيلي از دنبال كنندگان دقيق داره حس ميشه .

دوشنبه 27 دی 1395 - 13:35

الکی داره بزرگ میشه .. تنها فرقش با بقیه اینه که آ رو میگه عاو.. نه صداش خاصه نه سبک خوندنش

دوشنبه 27 دی 1395 - 13:35

چه حرفا ! واسه خودسون پپسی باز کردن دور هم ! هرکی بزرگ شه ! خوب که سمفونی فینلاندیا ننوشتی !

دوشنبه 27 دی 1395 - 13:35

چ الکی بزرگش کردن البته بزرگ نه جو دادن

دوشنبه 27 دی 1395 - 13:35

حامد همایون کیه؟؟؟ چی خونده؟؟ آهنگ معروفش چیه؟؟

دوشنبه 27 دی 1395 - 13:35

این مردم سرشتشون از هنره میفهمند بخدا میفهمند!!!!!! ?

دوشنبه 27 دی 1395 - 13:35

خیلی بده که یکنفر تا آلبوم میده بیرون آهنگ هاش توی تلگرام و شبکه های مجازی پخش میشه اون شخص این همه زحمت کشیده و هزینه کرده با یک دانلود مجانی همه بر باد میره واقعا اگر برای هنرمندان ارزش قائل باشیم نباید این آهنگ ها رو دانلود کنیم

دوشنبه 27 دی 1395 - 13:35

محسن رجب پور ماشاءالله خوب كارشو بلده خوب موسيقي رو ميشناسه خوب ميدونه اهنگ هيت يعني چي

دوشنبه 27 دی 1395 - 13:41

آقاى رجب پور يباركى بگو اجازه نفس كشيدنش هم دستِ منه ديگه.
رسما به زمان برده دارى برگشتيم...

دوشنبه 27 دی 1395 - 13:58

خیلی عالی انشالله که موفق باشه خدا کنه ایران پر بشه از این آدمای موفق.????

دوشنبه 27 دی 1395 - 13:58

بابا این همه اهنگاش شبیه همه . تکراری میشه گوش دادنش

دوشنبه 27 دی 1395 - 13:58

حق دارن که میگن موسیقی این شخص حاصل چند سال تحقیق توی ایرانه. اونقد که مرثیه و هیئت و عزا بوده و داشتیم مردم دل مرده شدن و عادت کردن برا همین یکی به خودش اجازه داده با بازی با شعور هنرمندا نه عوام طرفدار این شخص بیاد وسط شیش و هشت مداحی کنه هر هر بخنده و چهار سانس با لابی تو موسیقی فجر بگیره و همه کارهاش مجوز داشته باشه. برادر من منی که پدرم تو آواز پاپ دراومده میفهمم هیچی از آواز سرت نمیشه این دلیل این نیس که بقیه ام نفهم باشن حمید حامی حق داشت یه مدت سکوت کرد به دلیل لابی و پارتی بازیای کثیف . هر دری وری موسیقی فیوژن نیست هرکیم تحریر داشت خواننده نیست البته اونقد این چرخه قوی هست که آهنگ های مصرفی اتوماتیک حذف بشه و هنوزم که هنوزه بعد چند دهه آهنگ های هایده شنیده بشه . فرقه بین موسیقی و موسیخی

دوشنبه 27 دی 1395 - 14:43

قرارداد حامد همایون با شرکت ترانه ی شرقی 15ساله و این یه فاجعه هست

دوشنبه 27 دی 1395 - 14:43

واي به حال ما كه ايشون به چشم تجارت بهمون نگاه ميكنن

دوشنبه 27 دی 1395 - 16:15

همش آشنا بازیه همش پارتی بازیه واین حسودی نیست بلکه واقعیته واقعا الکی این خواننده رو بزرگش کردید.....

دوشنبه 27 دی 1395 - 16:15

خیلی عالیه این آلبوم ??????

دوشنبه 27 دی 1395 - 16:15

فازش معلوم نیست چیه اخر کلماتو فر میده

دوشنبه 27 دی 1395 - 23:25

ایمشونم یه عده میزارن مولف ? و میشه آشفته بازار

دوشنبه 27 دی 1395 - 23:25

هرکی از آهنگای آقای همایون خوشش نمیاد مختاره گوش نده و هر آهنگی ک ازش دانلود کرده رو درجا حذف کنه و یه دقیقه هم جایی ک آهنگای ایشون داره پخش میشه نمونه،ولی توهین به سبک شعر و خوانندگی و صدای ایشون فقط نشون دهنده ی بی شخصیتی این افراده که واقعا جای تاسف داره...چیزی که واضحه اینه که آقای همایون سالها برای رسیدن ب این موقعیت تلاش کردن و نتیجشو گرفتن و اونم محبوبیت فوق العاده ایشون بین مردمه که تو همه شهرا و حتی کشورهای خارجی طرفدار و مخاطب داره،ارزوی موفقیت روز افزون رو براشون دارم و امیدوارم یه روزی برسه که وقتی یه نفر به جایگاه خوبی میرسه بقیه به جای حسودی و فوش دادن و توهین کردن که فقط بی فرهنگی خودشونو میرسونه از این موفقیت خوشحال بشن و برای رسیدن به هدفشون تلاش اون فرد رو الگو قرار بدن نه اینکه ارزش کارش رو با تهمت زدن پایین بیارن

دوشنبه 27 دی 1395 - 23:25

شما وکیل وصی مردمی که چی گوش میدن و چی گوش نمیدن یا خواننده های دیگه که ب قول شما خیلی از آقای همایون بهتر بودن و نتونستن به این موقعیت برسن؟به شما چه ربطی داره که کی از چه خواننده و چه سبکی خوشش میاد؟ترانه های ایشون با استقبال فوق العاده ای روبرو شده و شما با اهانت به ایشون و زیر سوال بردن کیفیت ترانه ها فقط شخصیت خودتونو نشون میدین،من نمیفهمم خب اگه از یه خواننده ای خوشتون نمیاد اهنگاشو گوش ندین،با توهین کردن فقط سطح فرهنگ خودتونو نمایان می کنید @silvia.deboer

سه شنبه 28 دی 1395 - 02:22

خواننده از این بدتر ندیدم،این چه آهنگاییه که میخونه،همش تکراری،نه صداش خوبه،نه تیپش،نه آهنگاش
خداییش خیلی سردرده

سه شنبه 28 دی 1395 - 11:02

اینکه یک نفر یهویی سری توی سرها در بیاره اونقدرها هم عجیب و سخت نیست. یکی پیدا شده که هر 6 دنگ صدا رو داره و متأسفانه تدریس در دانشگاه و شغل رسمی شو رها کرده و به عشق خوانندگی از شهر و دیارش آواره ی پایتخت شده و حالا با قرارداد 10 یا 15 ساله در خدمت مؤسسه در اومده تا هم انتخاب مؤسسه نتیجه بده هم خودش ماحصل این انتخاب رو ببینه. امیدوارم آقای سیدحامد محمودزاده که حالا با نام هنری همایون شناخته میشه از فهرست خوانندگان دیگه ای که تاریخ مصرف شون خیلی زود تموم شد، جدا باشه و همیشه در کاراش موفق باشه و مهمتر از همه اینکه پس از گذر سالها پشیمون نشه از اینکه تدریس در دانشگاه رو رها کرد چون در سنگر دانشگاه هم می تونست باشه و آموزش جوانان کشورم رو ادامه بده و در کنارش خوانندگی هم داشته باشه. خدا کنه ماهم شنوندگان و علاقمندان خوبی برای این خواننده ی هنرمند و همه ی هنرمندان کشورمون باشیم و با حمایت از همه ی اونها در هر زمانی مانع از خروج اونها از کشورمون بشیم. برای موفقیت همه هنرمندان کشورم از کنار بارگاه حضرت امام رضاعلیه السّلام دعا می کنم.
در ضمن بسیار سپاسگزار خواهم بود اگر شماره همراه آقای همایون رو برام ایمیل کنید چون براشون شعری دارم که اگر مایل بودن می تونن استفاده کنن

سه شنبه 28 دی 1395 - 13:19

و درمورد اینکه حامد همایون با حمایت محسن رجب پور به شهرت رسیده هم باید بگم کسی که لیاقتشو نداشته باشه هرچقدرم بال و پرشو بگیرن اینهمه محبوب نمیشه،ایشون درسته مدتها تو شهر خودشون خوانندگی کردن ولی چیزی که واضحه و همه میدونن اینه که امکاناتی که تو تهران هست تو شهرای دیگه نیست و خیلیا برای موفق شدن ب تهران و شهرای بزرگ میرن تا حمایت بشن، مشهورترین بازیگران ماهم تهرانی هستن و کسایی ک تو شهرستان واقعا توانایی زیادی تو بازیگری داشتن بعد از بازی کردن تو چندتا فیلم ساخت تهران مشهور شدن،چون تو تهران به افراد با استعداد میدون داده میشه تا خودشونو نشون بدن و این مختص ب حامد همایون نیست،حالا چون ایشون صدا و سبک عامه پسندی داشتن تو مدت کوتاه محبوب شدن

سه شنبه 28 دی 1395 - 13:19

محسن رجب پور يه عمر توي لاله زار چرخى بوده نوار اينور اونور ميبرده واسه همينه شاهد اين پديده هاي موسيقي هستيم يه چرخي وقتي تهيه كننده بشه همينه ديگه

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

 • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
 • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
 • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود حامد همایون: ده برابر چیزی که در قراردادم وجود داشته حمایت شده‌ام | موسیقی ما