برنامه یاد بعضی نفرات
 
«هفت شهر عشق» با روزبه نعمت الهی و محمد معتمدی روی صحنه رفت
نخستین اجراهای «هفت شهر عشق» به خشایار الوند تقدیم شد
موسیقی ما – کنسرت نمایش «هفت شهر عشق» سرانجام پس از حواشی مختلف در سالن اسپیناس پالاس تهران روی صحنه رفت.

به گزارش «موسیقی ما»،کنسرت نمایش «هفت شهرعشق» که شب گذشته ( جمعه 10 اسفند) سومین اجرای خود را در هتل اسپیناس تهران روی صحنه برد، در انتهای برنامه از سوی گوهر خیراندیش بازیگر این نمایش به روح خشایار الوند تقدیم شد و همه بازیگران و خواننده های روی صحنه به این نویسنده فقید ادای احترام کردند.

در حالی که عصر پنج شنبه و تنها چهار ساعت قبل از نخستین اجرای رسمی کنسرت – نمایش به دلیل حضور رئیس جمهور ارمنستان و هیات همراه در هتل اسپیناس، شایعه لغو برنامه خیلی زود در برخی منابع دیده شد، این اجرا به همین دلیل و برخی حواشی دیگر با دو ساعت تاخیر روی صحنه رفت. منصور سهراب پور تهیه کننده سرشناس سینما و این نمایش در ابتدای برنامه روی صحنه آمد و با عذر خواهی از همه گفت: «باور کنید هیچ کلمه ای پیدا نکردم که لایق میزان عذرخواهی من از شما باشد. من منصور سهراب پور به عنوان تهیه کننده برنامه از شما بابت اتفاقات و تاخیر و حواشی عجیب امشب که اولین شب اجرای ما هم هست، عذر می خواهم. ولی شرایطی پیش آمده که باور کردنش برای خود ما هم سخت است. تا چهار ساعت قبل از اجرا شرایط به گونه ای شد که اجرا نباید روی صحنه می رفت. اعلام شد که نمایش امشب اجرا نرود و متاسفانه هنر هنوز اسیر سیاست بازی هاست. به واسطه حضور یکی از مقامات سیاسی کشورهای آسیای میانه (رئیس جمهور ارمنستان) در هتل اسپیناس شرایط به گونه ای بود که جو امنیتی سنگینی در هتل وجود داشت و همین موضوع باعث شده بود اجرا تا آستانه لغو پیش برود. خود ما هم سردرگم بودیم ولی بخشی از مردم متوجه شدند و ظرفیت سالن ما امشب کامل نیست. ولی از شما ممنونیم که آمدید و از این تاخیر هم عذر خواهی می کنم. امشب ویدئو گرفتن از این اجرا آزاد است و از شما می خواهم که بازوی تبلیغات ما باشید. سایت بلیت فروشی ما دو باره به دلایلی عجیب در روزهای گذشته بسته شده و متاسفانه شرایط «هفت شهر عشق» و حواشی عجیب اش همچنان تا روز اجرا هم ادامه دارد.»

گوهر خیراندیش در اجرای شب گذشته با ابراز ناراحتی از درگذشت خشایار الوند روی صحنه گفت: «اجراهای نخست این کنسرت نمایش با خبر تلخ درگذشت نویسنده سرشناس ایران همراه شد. غم بزرگی داریم و همه جا صحبت از خشایار الوند است. این اجرا و این نمایش رااز سوی همه بازیگران و خواننده ها و اعضای ارکستر «هفت شهر عشق» به روح هشابار الوند تقدیم می کنیم.»

گروه موسیقی به رهبری محمدرضا عقیلی و حضور نوازنده های سرشناس از جمله رضا تاجبخش، هومن غفاری، علیرضا میرآقا (ارکستر 60 نفره) اجرای موسیقی زنده را بر عهده داشتند و محمد معتمدی و روزبه نعمت الهی نیز 8 قطعه را در خلال نمایش اجرا کردند.

با پایان نمایش گوهر خیراندیش با اشاره به ناهماهنگی های اولین شب برگزاری بیان کرد: متاسفانه تا لحظه‌ای که روی صحنه آمدیم نمی‌دانستیم که می‌توانیم به چشمان شما نزدیک شویم یا خیر.

وی با عذرخواهی از کسانیکه به دلایلی اجرا را ترک کردند دعوت کرد تا دوباره در شب‌های بعد نظاره‌گر این کنسرت نمایش باشند.

در پایان محمد حاتمی کارگردان این اجرا نیز عنوان کرد: با تمام ناهماهنگی‌هایی که وجود داشت ممکن بود ما امشب اجرایی نداشته باشیم. قطعا این شب اولین اجرای ما بود و در شب اول خیلی عیب‌ها بیرون می‌زند.
نسیم ادبی، ریحانه پارسا، سیما تیرانداز، حسین سلیمانی، ژاله صامتی ، شقایق فراهانی و با هنرمندی گوهر خیراندیش نیز بازیگران این نمایش را تشکیل می دادند. محمد حاتمی کارگردان این نمایش است و منصور سهراب پور و مرضیه مهدی زاده نیز تهیه کنندگان این برنامه هستند. علی آقایی نسب نیز به عنوان مجری طرح در این پروژه حضور دارد.

گفتنی ست بلیت فروشی روزهای جدید این اجرا (14 و 15 اسفند) در سایت ایران کنسرت آغاز شده است.
منبع: 
سایت «موسیقی ما»
تاریخ انتشار : شنبه 11 اسفند 1397 - 10:59

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود نخستین اجراهای «هفت شهر عشق» به خشایار الوند تقدیم شد | موسیقی ما