برنامه یاد بعضی نفرات
 
معاون امور هنری و مدیرکل دفتر موسیقی با شوالیه‌ی آواز ایران دیدار کردند
تاکید شهرام ناظری به توجه بیش‌تر به موسیقی اصیل و نواحی
موسیقی ما- معاون امور هنری و مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن دیداری صمیمی و دوستانه با «شهرام ناظری» خواننده پرآوازه کشورمان، درباره شرایط موسیقی کشور در این ایام گفت‌وگو کردند.

در این دیدار دوستانه، معاون امور هنری و مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از برنامه‌های صورت‌گرفته در حوزه حمایت از هنرمندان موسیقی به ویژه در ایام کرونا، حال و فضای موسیقی در حوزه مدیریتی و زیرمجموعه اداره‌کل موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با ناظری سخن گفتند.

شهرام ناظری نیز در این دیدار به بیان آراء و نظرات خود به‌ویژه در حوزه لزوم توجه هرچه بیشتر به فضای موسیقی، به‌ویژه موسیقی اصیل و سنتی کشورمان، موسیقی نواحی و همچنین حمایت از جوانان فعال حاضر در این عرصه سخن گفت.

شهرام ناظری متولد ۲۹ بهمن ۱۳۲۸ در کرمانشاه،‌ موسیقی‌دان و خواننده کرد ایرانی است. او از خوانندگانِ شناخته شدهٔ موسیقی اصیل ایرانی و ملقب به شوالیه آواز ایران است. مجمع انجمن آسیا او را «هنرمند برتر آسیا»، نیویورک تایمز او را «بلبل فارسی» و کریستین ساینس مانیتور او را «لوچانو پاواروتی ایران» نامیده است.
تاریخ انتشار : چهارشنبه 2 تیر 1400 - 12:20

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود تاکید شهرام ناظری به توجه بیش‌تر به موسیقی اصیل و نواحی | موسیقی ما