برنامه یاد بعضی نفرات
 
سرپرست دفتر موسیقی به جشنواره‌ی موسیقی جوان پیام داد
محمد اله‌یاری: این جشنواره گنجینه‌ی گران‌سنگی است
موسیقی ما- سرپرست دفتر موسیقی ارشاد در پیامی به مناسبت برگزاری پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان این رویداد را گنجینه‌ی گران سنگی برای اعتلای موسیقی کشورمان توصیف کرد.

محمد اله‌یاری سرپرست دفتر موسیقی ارشاد در پیام خود آورده است:
 
«برگزاری جشنواره ملی موسیقی جوان فرصتی است تا هنرمندان جوان با ارائه توانمندی خود روی صحنه بیایند و استعدادهای خود را در معرض قضاوت اساتید و پیشکسوتان قرار دهند و به عنوان یک هنرجوی جوان برای رسیدن به قله موفقیت تلاش نمایند. این جشنواره که در میان جشنواره‌های هنری کشور جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده، گنجینه گران‌سنگی است که نوید ارتقا سطح هنری هنرمندان جوان را می‌دهد. جوانانی که سرانگشتان با ذوقشان زیر سایه دانش استادان مجرب موسیقی، ترسیم‌کننده چشم‌اندازی روشن از آینده موسیقایی کشور هستند.
 
موفقیت و محبوبیت این جشنواره به تنهایی نه مرهون شناسایی آواها و نواهای تازه‌ است، نه مشقِ موسیقی کردن استعدادهای جوان و نه احیای نغمه‌های بومی؛ این جشنواره آمیزه‌ای از همه این‌ها و چیزی بیشتر از اینها است. گردهمایی جوانان از فرهنگ‌ها و جغرافیاهای مختلف و بهره‌گیری آن‌ها از ذخایر مادی و معنوی و ظرفیت‌های فرهنگی و هنری کشور می‌تواند بزرگترین آورده و میراث این جشنواره باشد.
 
در پایان لازم می‌دانم از همه جوانان شرکت‌کننده در پانزدهمین دوره جشنواره موسیقی جوان که امروز آینده‌ساز و تصویرگر موسیقی ایران هستند و همچنین دست‌اندرکاران برگزاری این رخداد از دبیر محترم تا همکارانم در انجمن موسیقی و دفتر موسیقی که با شور و عشق، چراغ این دوره از جشنواره را روشن و پر فروغ نگاه داشتند قدردانی کنم. نیز قدردان مهر بی پایان اساتید و داوران جشنوراه هستم.»
 
پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان پنج شنبه ۳۰ دی با معرفی نفرات برگزیده به کار خود پایان می‌دهد.
تاریخ انتشار : دوشنبه 27 دی 1400 - 13:47

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود محمد اله‌یاری: این جشنواره گنجینه‌ی گران‌سنگی است | موسیقی ما