برنامه یاد بعضی نفرات
 
با همراهی گروه ماه و برای ادی دین به محمدرضا شجریان
مجید درخشانی و وحید تاج تور کنسرت اروپایی برگزار می‌کنند
موسیقی ما-گروه «ماه» به سرپرستی مجید درخشانی و خوانندگی وحید تاج تور کنسرت اروپایی خود را با عنوان «به یاد استاد» و برای ادای دینی به محمدرضا شجریان (استاد آواز ایران) از ۲۸ جولای تا ۶ آگوست (۶ تا ۱۵ مرداد) به صحنه خواهند برد.
 
این کنسرت ۲۸ جولای (۶ مرداد) در شهر لوبک آلمان، ۲۹ جولای (۷ مرداد) در کپنهاگ پایتخت دانمارک، ۳۰ جولای (۸ مرداد) در هایدلبرگ المان، ۳۱ جولای (۹ مرداد) در شهر زاربروکن آلمان، سوم آگوست (۱۲ مرداد) در کایزرسلاوترن آلمان، چهارم آگوست (۱۳ مرداد) در کشور لوکزامبورگ، پنجم آگوست (۱۴ مرداد) در فرانکفورت آلمان، ششم آگوست (۱۵ مرداد) در کلن آلمان برگزار خواهد شد..
 
دیگر اعضای این گروه مهرداد ناصحی (نوازنده کمانچه)، امین گلستانی (نوازنده عود)، جمشید صفرزاده و مصطفی نریمانی (نوازندگان دف و دایره) خواهند بود که در این اجرا مجید درخشانی و وحید تاج را همراهی خواهند کرد. تاج و درخشانی پیش از این هم همکاری‌های موفقی با یکدیگر داشتند و اجراهایی را در شهرهایی مختلف ایران هم روی صحنه برده‌اند.
تاریخ انتشار : شنبه 31 تیر 1402 - 13:30

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود مجید درخشانی و وحید تاج تور کنسرت اروپایی برگزار می‌کنند | موسیقی ما