برنامه یاد بعضی نفرات
 
توضیحات مدیر جشنواره فجر درباره برگزار نشدن کنسرت موزیسین تاجیک؛
نوربخش: دولتمند خالف هیچ‌وقت از لغو حرف نزد
موسیقی ما - «حمیدرضا نوربخش» مدیر سی‌ودومین جشنواره‌ی موسیقی فجر پس از تماشای کنسرت مشترک کیان پورتراب و آرش ملاکریمی در سالن برج آزادی، در پاسخ به سؤالی درباره لغو کنسرت دولتمند خالف توضیح داده و اعلام کرد که او از یک بیمارستان دولتی در تاجیکستان به بیمارستانی خصوصی منتقل شده است.
 
به گفته نوربخش، دولتمند خالف در جریان آماده شدن برای ویزای ورود به ایران، برادرشان را از دست دادند که این اتفاق یک تألم و تأسف روحی برای ایشان داشت که متأسفانه تأثیر بدش را روی حال جسمانی خود استاد دولتمند هم گذاشت. ایشان هیچ‌وقت حرف از لغو اجرا نزدند و حتی ویزایشان را هم گرفتند، ولی متأسفانه سکته بر ایشان عارض شد و نتوانستند به ایران بیایند.
 
مدیر سی و دومین جشنواره موسیقی فجر در خصوص وضعیت جسمانی دولتمند خالف نیز توضیح داد: «در تاجیکستان کنسول‌گری و سفارت جمهوری اسلامی ایران جویای حال ایشان هستند و ما هم با ایشان در تماس هستیم. من دو سه مرتبه خودم پیگیر حال‌شان شدم. ایشان تا به امروز در یک بیمارستان دولتی تاجیکستان بستری بودند و امروز به یک بیمارستان خصوصی منتقل شدند.»
تاریخ انتشار : دوشنبه 27 دی 1395 - 13:57

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود نوربخش: دولتمند خالف هیچ‌وقت از لغو حرف نزد | موسیقی ما