برنامه یاد بعضی نفرات
 
واحد بیمه و عضویت خانه موسیقی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد:
روند بیمه اعضای خانه موسیقی در دوران کرونا ادامه می‌یابد
موسیقی ما- واحد بیمه و عضویت خانه موسیقی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد، روند بیمه اعضای این نهاد در دوران کرونا مانند سال‌های گذشته وقفه‌ای نداشته و به طور مستمر ادامه دارد.

در متن این اطلاعیه آمده است: هنرمندان متقاضی عضویت و بیمه پس از تایید عضویت و صدور کارت خانه موسیقی نسبت به درخواست برقراری بیمه اقدام می‌کنند که در اسرع وقت توسط این نهاد به صندوق اعتباری هنر معرفی و روند برقراری بیمه آنها آغاز می‌شود.

در دوران کرونا هیچگونه خللی در رابطه با معرفی اعضا به صندوق اعتباری هنر و همچنین برقراری بیمه آنها از سوی صندوق ایجاد نشده و این روند بطور مستمر ادامه دارد.

بیمه تکمیلی اعضای خانه موسیقی نیز تا اول مهرماه سال ۱۴۰۰ معتبر است و شرایط دریافت بیمه تکمیلی سال جدید اواسط تابستان اعلام می‌شود.

واحد بیمه و عضویت خانه موسیقی جهت بهبود خدماتی نظیر صدور کارت عضویت، بیمه تامین اجتماعی، بیمه تکمیلی، هنرکارت و ... از کلیه اعضا خواست تا با مراجعه به نشانی اینترنتی www.iranhmusic.ir/crm تمامی اطلاعات خود را(اطلاعات تماس، اطلاعات بیمه‌ای، اطلاعات تکمیلی، بروز کردن عکس و ... ) تکمیل کنند.

در سامانه جامع هنرمندان نام کاربری: کد ملی و کلمه عبور: کد عضویت مندرج در کارت اعضا است.

در صورتی که اعضا در هر یک از مراحل به روز رسانی اطلاعات و ورود به پروفایل شخصی خود با مشکلی مواجه شدند می توانند از طریق نرم افزار واتس اپ با شماره اختصاصی خانه موسیقی ۰۹۳۶۴۱۱۳۱۰۰ سوالات و مشکلات خود را مطرح کنند.
تاریخ انتشار : چهارشنبه 8 اردیبهشت 1400 - 13:57

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود روند بیمه اعضای خانه موسیقی در دوران کرونا ادامه می‌یابد | موسیقی ما