برنامه یاد بعضی نفرات
 
سیروان خسروی از نداشتن یک حق طبیعی گفت
آیا اهالی موسیقی دیگر امکان افتتاح حساب را نخواهند داشت؟‌
سیروان خسروی ـ خواننده ـ با انتشار پستی در اینستاگرام از مشکلی که برای باز کردن حساب پس‌انداز بانکی برایش ایجاد شده گفت و این رویه را نقد کرد.
 
سیروان خسروی در این پست نوشت: «برای افتتاح حساب «پس‌انداز» به یکی از شعب بانک ملت مراجعه کردم. اولین نکته عجیب این بود که هم کارت ملی و هم‌ شناسنامه جزو مدارک مورد نیاز بود و داشتن کارت ملی کافی نبود. اما نکته عجیب‌تر این بود که برای باز کردن حساب پس‌انداز مدارک شغلی می‌خواستند. توضیح متصدی بانک هم خیلی جالب بود. فرمودند برای اینکه بعدا به شما برچسب سلطان سکه و سلطان فلان نزنند این مدارک را می‌خواهند.»
 
این خواننده موسیقی پاپ در ادامه گفته است: «در هیچ جای دنیا برای باز کردن حساب پس انداز از شما مدرک شغلی نمی‌خواهند. من در چند کشور دنیا حساب بانکی دارم آن وقت در کشور خودم این حق بدیهی و ابتدایی از من سلب شده است! آن هم با این سیستم بانکداری ما که نیاز به هیچ توضیح بیشتری ندارد و همه با آن آشنا هستیم.
 
یعنی شما اگر خانه‌دار یا بیکار باشی یا توانایی کار کردن نداشته باشی، حقِ داشتن حساب پس انداز نداری. مگر می‌شود؟!»
تاریخ انتشار : سه شنبه 20 اردیبهشت 1401 - 14:31

برچسب ها:

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود آیا اهالی موسیقی دیگر امکان افتتاح حساب را نخواهند داشت؟‌ | موسیقی ما