برنامه یاد بعضی نفرات
 
مدیر شرکت «ایران گام» در گفتگو با «موسیقی ما» اعلام کرد
صدرالدین حسین‌خانی: فکر می‌کنم با انتشار آلبوم جدید «محمد علیزاده» مخاطبانش دو برابر شوند
موسیقی ما – شرکت «ایران گام» به مدیریت «صدرالدین حسین‌خانی» از جمله مجموعه‌های فرهنگی فعال در زمینه انتشار آلبوم‌های موسیقی است. تا پایان سال جاری باید منتظر آلبوم‌های متعددی از سوی این شرکت باشیم که مخاطبانی از سبک‌های مختلف دارد. صدرالدین حسین‌خانی در گفتگو با سایت «موسیقی ما» ضمن بیان این خبر در مورد دو آلبوم پاپ پرطرفداری که منتشر خواهند کرد هم جزئیاتی را برای اولین‌بار بیان کرد. آلبوم «محمد علیزاده» و آلبوم گروه «سون» دو اثر پاپ این شرکت هستند که در زمستان سال جاری روانه بازار می‌شوند.
 
  • آلبوم تصویری همایون شجریان
مدیر شرکت «ایران گام» ابتدا در باره مجموعه‌هایی که پس از ماه صفر منتشر خواهند کرد گفت:«یک سری آثار آماده داریم که به دلیل اوضاع نامساعد بازار آنها را منتشر نکردیم. اما به امید خدا پس از اتمام  ماه صفر کارهای آماده را منتشر خواهیم کرد. یکی از این آثار آلبوم تصویری «خداوندان اسرار» با صدای «همایون شجریان» است و به صورت صوتی و تصویری در یک پکیج منتشر می‌شود. آلبوم «گردش جام» شامل سنتورنوازی آقای رادفر ، مجموعه «بر مدار زمان» شامل تنبک‌نوازی آقای فرهاد صفری و مجموعه «کلاژ» اثر «مهیار طریحی» از جمله کارهای بی‌کلامی هستند که در دست انتشار داریم.

آلبوم کوارتت گیتار کلاسیک اثر خانم «لاله یوسفیان» هم یکی دیگر از آثار مجموعه ما است. آلبوم «در حلقه رندان» آقای «کریم خاوری» را هم داریم. این کارها آماده هستند و به زودی منتشر می‌شوند.
 
  • آخرین آلبوم با صدای خسرو شکیبایی
مجموعه‌هایی را داریم که در حال آماده‌سازی آنها هستیم و تا دی یا بهمن به بازار عرضه می‌شوند. از جمله مجموعه «مسافر» با صدای زنده‌یاد «خسرو شکیبایی» که آخرین آلبوم با صدای ایشان است و تا کنون منتشر نشده است. آلبوم «آبی» اثر گروهی به نام «کاغذ رنگی» را هم آماده خواهیم کرد که همگی نوجوان هستند و همخوانی می‌کنند و ساز می‌زنند  و اتفاق جدیدی در موسیقی است. آلبوم تصویری گروه «لیان» به سرپرستی «محسن شریفیان» را هم در دست انتشار داریم. این مجموعه تخصصی است و به نوعی فرهنگ بوشهر و اماکن تاریخی و موسیقی آن استان را معرفی می‌کند. آلبوم موسیقی الکترونیک «اشکان صدیق آذر» را هم در دست انتشار داریم که این هم مجموعه خوبی است. به غیر از این مجموعه‌ها انتشار آلبوم جدید گروه «سون» و «محمد علیزاده» را هم در برنامه داریم.»
 
  • و اما آلبوم محمد علیزاده
او سپس درباره آلبوم محمد علیزاده اعلام کرد: «تمامی مراحل تولید آلبوم محمد علیزاده به پایان رسیده است. مجوز اشعار این آلبوم صادر شده و موسیقی کار این هفته تحویل ارشاد داده می‌شود و به محض صدور مجوز، روند تولید و تکثیر آغاز خواهد شد. فکر می‌کنم تولید هم حدوداً 25 روز طول بکشد و در قالب ولت و قاب شیشه‌ای به بازار عرضه خواهیم کرد.»

ناشر برگزیده دومین جشن سالانه «موسیقی ما» سپس گفت: «آلبوم جدید محمد علیزاده خیلی متفاوت است و قطعاتش همگی به روز هستند. فضای موسیقی با زمان آلبوم «دلت با منه» تغییر کرده و خدا را شکر او توانسته خودش را در این مسیر جلو ببرد و فکر می‌کنم با انتشار آلبوم جدید محمد علیزاده مخاطبانش دو برابر شوند. همان محمد علیزاده را در این آلبوم داریم و می‌شنویم ولی کارهایش خاص‌تر و متفاوت‌تر شده‌اند. محمد در همان راه قبل قرار دارد ولی‌ به‌روزتر است و فکر می‌کنم نتیجه خیلی خوبی از این مجموعه حاصل شود. حقیقتاً دو سال است که روی این آلبوم زمان گذاشته و از بین بیست قطعه، آثاری که در آلبومش می‌شنوید را انتخاب کردیم.»

حسین‌خانی در پاسخ به سوال ما مبنی بر زمان انتشار این آلبوم گفت: «سعی می‌کنیم نهایتاً آلبوم را تا دی‌ماه برسانیم. البته قبلاً اعلام کرده بودم که شاید این آلبوم در روز تولد محمد علیزاده منتشر شود اما به محض اینکه آماده شود کار را عرضه می‌کنیم و تا 23 دی که روز تولدش است صبر نخواهیم کرد. اگر مراحل صدور مجوز زود به پایان برسد که تا اوایل دی‌ماه این اثر در بازار خواهد بود اما اگر مثلاً 15 دی‌، آلبوم آماده شود چند روز صبر می‌کنیم تا در روز تولد محمد علیزاده کار نشر را انجام دهیم. پس از آلبوم هم چند کنسرت دیگر در تهران خواهیم داشت و تور اجراهای زنده او وارد فاز جدیدی می‌شود. البته با توجه به روند خوب فروش بلیت‌های کنسرت 19 و 20 آذرماه او احتمال تمدید این اجراها برای یک یا دو روز دیگر وجود دارد. در کنسرت پاییزی محمد علیزاده قطعاتی از آلبوم جدید اجرا می‌شوند ولی هنوز قطعی نشده که چند اثر از این مجموعه رونمایی شود. به محض اتمام کارهای نهایی مسترینگ تعداد قطعاتی که از آلبوم جدید در این کنسرت اجرا خواهند شد مشخص می‌شود.»
 
  • سون در استانبول
او درباره گروه سون و آلبومش هم گفت: «آلبوم گروه سون هم تقریباً بسته شده و چند روزی است که در استانبول هستند و به دلیل حساسیتی که دارند ضبط سازهای آکوستیک را در آنجا انجام می‌دهند. شعرهای قطعی آلبوم گروه سون به ارشاد ارائه شده‌اند و پیش‌بینی می‌کنیم که این آلبوم هم احتمالاً تا پایان ماه دی منتشر شود.»
 
  • گلایه از کپی های غیرمجاز
صدرالدین حسین‌خانی نهایتاً اعلام کرد: «با تمام توان در حال کار هستیم اما فضای موسیقی خوب نیست. حمایتی از موسیقی انجام نمی‌شود. آلبوم‌هایی که منتشر می‌شوند فروشی ندارند و بلافاصله کپی می‌شوند. خواهش من از دست‌اندرکاران این است که به فکر شرکت‌های فرهنگی هنری و هنرمندان باشند. چون فرق نمی‌کند و همه ما به صورت زنجیروار به هم متصل هستیم. زمانی که سرمایه‌گذاری روی یک آلبوم بازگشتی ندارد قطعاً ادامه کار را سخت می‌کند. خود شما هم در جریان هستید و می‌دانید که فروش آلبوم‌ها بسیار ناچیز شده و بازگشت سرمایه نداریم. تنها رسانه ما شما هستید و به گوش مسئولان برسانید که به فکر شرکت‌های فرهنگی هنری باشند. بعضی‌ها به راحتی در فضای غیرمجاز کار می‌کنند اما فعالیت و انتشار مجاز آلبوم‌ها با مشکلاتی مواجه است که جای بحث دارد.» 
منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ما
تاریخ انتشار : دوشنبه 1 آذر 1395 - 18:26

دیدگاه‌ها

دوشنبه 1 آذر 1395 - 17:45

مرسی آقای حسین خانی عزیز
بالاخره انتظارا به پایان رسید
ایشالا میریم روز تولد محمد با آلبوم بترکونیم

دوشنبه 1 آذر 1395 - 21:41

شما که ما رو کشتی با این همه

دوشنبه 1 آذر 1395 - 22:09

خوب شد که تاریخ انتشار آلبوم آقای علیزاده مشخص شد
امیدوارم آلبوم موفقی بشه و از شعرهای آقای امیرخانی کمتر استفاده شده باشه
به امید موفقیت آقای علیزاده

سه شنبه 2 آذر 1395 - 10:53

آلبوم علیزاده کِی میاد؟

سه شنبه 2 آذر 1395 - 10:53

همايون❤️ ديدم گفتند در يك پكيج فشرده صوتي و تصويري | اگه صوتي ، همان صوتي باشه كه پارسال منتشر شد خيلي حركت بدي هستش دوباره بخان ازش درامد زايي كنن در يك پك جديد

سه شنبه 2 آذر 1395 - 10:53

آلبوم عليزاده كي مياد؟

سه شنبه 2 آذر 1395 - 10:53

محمد ی ماه مونده

سه شنبه 2 آذر 1395 - 10:53

محمد عليزاده عاليه بنظرم الان جز اولين هاست ... خنده روييش عاليه ... تيپ خاص ميزنه ... حسش بي نظيره

سه شنبه 2 آذر 1395 - 10:53

Awli

سه شنبه 2 آذر 1395 - 10:53

محمدعلیزاده بهترینه

سه شنبه 2 آذر 1395 - 10:53

محمدعلیزاده❤❤❤❤صدای احساس ایران

سه شنبه 2 آذر 1395 - 10:53

خواننده خوبيه ولي تو اين عكس لباسش خيلي بده ?

سه شنبه 2 آذر 1395 - 10:53

میترکونه با البومش..عشقه..عزیزه

سه شنبه 2 آذر 1395 - 10:53

يعني ديگه واقعا مياد آلبوم بعد از چند سال

سه شنبه 2 آذر 1395 - 10:53

سلام چطوری می تونم عکس های که لایک کردم راببینم

سه شنبه 2 آذر 1395 - 10:53

چقدر لباس خشکلی تن اقای علیزاده هست

سه شنبه 2 آذر 1395 - 11:25

مطمئنا و بدون شک آلبوم بی نظیری خواهد بود و بی صبرانه منتظر هستیم تا بهترین و احساسی ترین خاطره ها رو رقم بزنیم با بهترین و محبوبترین هنرمندمون آقای علیزاده عزیز،فقط جناب حسین خانی بزرگوار لطفا و خواهشا هوای طرفداران شهرستانی آقای علیزاده رو هم داشته باشین.

پنجشنبه 4 آذر 1395 - 16:36

خدارو شکر که بلاخره انتطار تموم شد صد درصد آلبوم علیزاده میترکونه ازهمه خواهش میکنم البوم رو بخرن دانلود نکنید لطفا

پنجشنبه 4 آذر 1395 - 20:08

حدود دو ساله قراره آلبوم بیاد. حرفای ایشون برا اینه که مخاطب رو حفظ کنن. خیلی دیر شد دیگه این آلبوم

جمعه 5 آذر 1395 - 13:19

گروه سون ???

جمعه 5 آذر 1395 - 21:38

امیدوارم واقعا همینطور باشه و واقعا متفاوت تر کار کرده باشه..

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود صدرالدین حسین‌خانی: فکر می‌کنم با انتشار آلبوم جدید «محمد علیزاده» مخاطبانش دو برابر شوند | موسیقی ما