برنامه یاد بعضی نفرات
 
«آوای جادویی» یک قسمتِ ویژه داشت
کنسرت غافلگیرکننده‌ی داوران با پیانوی سامان احتشامی
موسیقی ما- قسمت ویژه «آوای جادویی» به یک کنسرت غافلگیرکننده یک‌ساعته با حضور تعدادی از چهره‌های مطرح موسیقی ایران تبدیل شد.

درحالی‌که روز پنجشنبه 18 خردادماه، مخاطبان مسابقه استعدادیابی «آوای جادویی» منتظر انتشار قسمت جدید این مسابقه توسط پلتفرم فیلم‌نت بودند، ویژه‌برنامه‌ای با عنوان «صدای داوران» توسط فیلم‌نت منتشر شد. این ویژه‌برنامه تفاوت‌هایی با روال معمول مسابقه «آوای جادویی» داشت که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم.

حضور سامان احتشامی، نوازنده و آهنگساز اولین غافلگیری «صدای داوران» را رقم زد. حضور احتشامی و قطعاتی که روی صحنه اجرا کرد حال‌وهوای متفاوتی به قسمت ویژه مسابقه «آوای جادویی» داد.

غافلگیری دوم به حضور یکی از شاگردان احتشامی به نام پارمیدا توکلی روی صحنه و اجرای دونفره و احتشامی برمی‌گشت. اجرای استاد و شاگرد با تشویق تماشاگران مواجه شد اما آن‌چه جذابیت این صحنه را افزایش داد، قول غافلگیرکننده‌ای بود که رضا صادقی به پارمیدا توکلی داد؛ اتفاقی که در ویژه‌برنامه «صدای داوران» از مسابقه «آوای جادویی» رخ داد و البته اتفاقی که به‌نظر می‌رسد در آینده‌ای نه‌چندان دور در راه است، می‌تواند نقطه شروع ورود یک نوازنده پیانو به عرصه موسیقی کشور باشد.

اما پس از اجرای دونفره احتشامی و یکی از شاگردانش، نوبت به غافلگیرشدن داوران مسابقه رسید؛ این‌بار داوران بودند که به‌شکلی غیرمنتظره دعوت به اجرا شدند و بدون آمادگی قبلی باید هنر خود را به رخ دیگران می‌کشیدند.

نتیجه درخواست علی اوجی، اجرای چهار قطعه با پیانونوازی سامان احتشامی و با صدای محمد اصفهانی، رضا یزدانی، محمد معتمدی و رضا صادقی بود که عملا یک کنسرت بدون برنامه قبلی را برای تماشاگران رقم زد.
 
قطعات اجراشده در این بخش از یک‌طرف یادی از گذشته را زنده می‌کرد، از سوی دیگر باز هم با شوخی‌های رضا صادقی با رضا یزدانی مواجه بودیم و البته صادقی با تقدیم اجرایش از آهنگ زندگی به روح زنده‌یاد علی انصاریان، کاری کرد که علی اوجی روی صحنه نتواند جلوی اشک‌هایش را بگیرد.

با این اوصاف تماشای قسمت ویژه «آوای جادویی» را می‌توان به آن دسته از طرفداران موسیقی که برنامه «آوای جادویی» را دنبال نکرده‌اند هم توصیه کرد.

مسابقه استعدادیابی موسیقی «آوای جادویی» پنجشنبه هر هفته ساعت 8 صبح در پلتفرم فیلم‌نت منتشر می‌شود.
تاریخ انتشار : دوشنبه 22 خرداد 1402 - 15:24

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود کنسرت غافلگیرکننده‌ی داوران با پیانوی سامان احتشامی | موسیقی ما